Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Je to moc zelené

The Host


Je to moc zelenéDrabble - 100 slov.

Pamatujete na Bellinu větu, kterou řekla ze spaní? Pokud ne - čtěte! Já jsem se pokusila vymyslet její sen, který ji "přinutil" říct tuto větu. Je to trošku bláznivé, ale snad se bude líbit. Bambulka

Vyšla jsem z domu a rychle běžela ke svému náklaďáčku, než zmoknu.

Vzhlédla jsem, i když jsem původně nechtěla, abych si prohlédla krajinu. To bylo to jediné, co jsem měla ve Forks ráda. Krajina.

To, co jsem uviděla, mi vyrazilo dech. Stromy, cesta, louže, kapky vody, které se pomalu snášely dolů, měly všechny ten stejný nádech plesnivé zelené.

Nenašli byste nic, co by nemělo zelenou barvu. Charlie otevřel dveře, aby se podíval, co tak dlouho hledám. Vyjekla jsem zděšením. Byl stejně zelený jako všechno kolem!

Charlie vypadal docela naštvaně. „Něco se ti tady nelíbí? Co, proboha?"

„Je to moc zelené!"Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Je to moc zelené:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!