Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Izzy

IzzySúťažná poviedka na tému: Šťastný nový rok.
Pobozkal ju.

Prechádzala sa pustými ulicami veľkomesta. Ale nebola sama. Boli s ňou aj jej prázdne, bezduché myšlienky plné šťastia a smútku zároveň.

A ešte k tomu všetkému sa na každom rohu nachádzali ľudia. Mnohí mali v rukách prskavky a oslavovali Silvester. O pár minút bude Nový rok, pomyslela si.

O pár minút.

Bola odhodlaná ostať v najbližšej kaviarni a pochlipkávať kávu, ako úplný outsider. Pred ňou sa však zjavil pár. Na chvíľu sa jej srdce rozbúchalo, ako keby zašprintovala maratón. Uvidela ho.

Z diaľky.

Lenže v skutočnosti to nebol On, bol to šťastný a opitý chlapec, rovnako ako všetci naokolo. Sklonila hlavu a pohľad zabodla do zeme. Už bola prislabá na všetko naokolo - ale prisilná nato, aby išla do zapadnutej diery.

Rozhodla sa nasledovať svojich rovesníkov a preto jej aj niekto úplne neznámy strčil do rúk žiariacu neónku. Zvedavo sa otočila, ale nikto tam nebol. Iba išla. Až bola na námestí.

Pred sebou mala svet plný spomienok - ich spoločné chvíle pri fontáne, ich bozky v daždi, horúce dni strávené v tieni stromov... Všetko sa to vrátilo ako bumerang.

Vyšla jej prvá slza.

Chlad a zima jej ju zotreli, akoby ani neexistovala. Odniekiaľ sa ozvala hlasná hudba a ľudia začali tancovať. Odišla z davu. Cítila však na sebe niečí pohľad; ale nikto tam nebol. Sadla si na lavičku a zatvorila oči. Keď ich otvorila, bol pred ňou.

Zjavil sa pred ňou ako blesk z jasného neba.

„Cítim sa hrozne," sadol si vedľa nej. Už nemala silu a oprela sa hlavou a jeho plece.

„Život je hrozný."

„Takto nemysli," zašepkal. Usmiala sa.

„A načo mám teda myslieť? Myslím iba na tie chvíle. Stále dookola."

„Tak na ne nemysli."

„Ako?" odfrkla si.

„Jednoducho," sklonil sa k nej a pobozkal ju. Ľudia začali odpočítavať sekundy.

„Tri."

„Dva."

„Jedna."

„Šťastný nový rok, Izzy."Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Izzy:

 1
2. lusinda
12.06.2016 [13:08]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. Aaaja
27.01.2016 [1:01]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Supeer

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!