Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Glory and prettiness

twilight-ukázka


Glory and prettinessTripple drabble do súťaže na tému "Rande s -".
Cítim teplé slnko na mojej tvári. Hriatie letných lúčov, ktoré dopadajú na pokožku a odrážajú od nej tisíce drobných diamantových odleskov. Nevie si ani domyslieť, ako veľmi ho pri sebe potrebujem. Netuší, ako veľmi ho milujem.


(Jane)

Slová vnímam len na pol ucha. Slnko vrhá na našu pokožku diamantové odtiene, nastala jediná šanca zložiť si dlhé rukávy plášťov a nastaviť tvár letu. Zhlboka predýchavám a periférnym pohľadom sledujem osobu vedľa seba. V hlave mi znejú divné slová a z nich sa tvoria divné vety. Cesta, čas... Pre obidvoch.

Aj cez to, že upíria láska je na celú večnosť, mám neuveriteľný strach z toho, že ma opustí. Čo na mne vlastne vidí?

Nie som nijako zaujímavá. Moje malé a nevyvinuté telo je akurát k smiechu, keď na seba hľadím do zrkadla, nedokázala som na sebe nájsť nič kúzelné. Cez to, že upírstvo mi dalo relatívne peknú tvár, to stále nenahradzovalo telo, ktoré ostane navždy decké.

Má na oveľa lepšie a krajšie upírky. Cítim sa ako hrozný sebec, keď si ho takto držím pri sebe.

„Deje sa niečo?" Cítim neistotu v jeho hlase. Povedal to s obavami, akoby sa sám bál, že spravil niečo zlé.

„Nechápem to," šepnem takmer plačlivo.

„Prosím?" Vidím jeho šokovaný a nechápavý pohľad. Sklopím oči k zemi.

„Som smiešna. Som upírka uväznená v deckom tele. Nemám na teba právo. Ty by si mohol mať krajšie a zrelejšie ženy... A ja... Nechápem, prečo si si vybral mňa," šepocem rozklepane. Odrazu sa ku mne nakloní a pritlačí dlaň k mojim perám. Šokom otvorím ústa a tým sa časť jeho prstu obtrie o moje zuby.

„Tušíš vôbec, aká nádherná si, Janie?" Do očí sa mi tlačia slzy, ktoré nedokážem vypustiť.

„Vôbec si ťa nezaslúžim, Demetri,.." začnem opäť, keď ma odrazu pevne objíme a nechce pustiť. Potom sa nakloní tvárou ku mne a dlho, pomaly ma pobozká. Jeho jazyk prehľadáva moje ústa a ja sa chtiac-nechtiac musím usmiať.

„Ty si jediné, na čom mi v tomto živote záleží. Milujem ťa," povie potichu a opäť sa skloní k mojim perám.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Glory and prettiness:

 1
11.08.2014 [11:26]

NicoleVVVMoc pěkné... Emoticon Emoticon Emoticon

06.08.2014 [21:43]

klarushaWow, dost dobrý. Jane z úplně jinýho pohledu. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. emam
31.07.2014 [20:44]

emamSilná pismenka Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

30.07.2014 [22:04]

JerrynPěkné. Emoticon Emoticon

30.07.2014 [15:33]

CvrcekPěkné! Emoticon Emoticon Emoticon

30.07.2014 [15:32]

VeubellaWow! Moc krásná povídka. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!