Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Edwarde, můžeš už spát?

búrka


Edwarde, můžeš už spát?Tohle měla být původně jenom Twilight verze na koledu Chtíc abys spal, ale vznikl z toho tripple drabble (neptejte se, vážně nevím jak). Jaké může mít důsledky jedna školní jídelna, vyhozená do vzduchu? Po tomhle už nikdy nic nebude jako dřív... Je to muj první drabble, ale i tak čekam kritiku. Přeju příjemnou zábavu a neukamenujte mě!

Emmett jednou přišel dřív ze školy, protože ho vyhodili za podpálení školní jídelny. Sice se obhajoval, že těch kuchařek, natož jídel, škoda nebude, ale neprošlo mu to. No, a když přišel domů, zjistil, že výborná jídla, která Esme "vaří", vlastně objednává z čínské restaurace.

Esme byla tak zaujatá nesrozumitelnou angličtinou pracovníka restourace, že si Emmettova příchodu ani nevšimla a dál vesele objednávala čínu pro Bellu k večeři. Tak si mohl Emmett celý rozhovor v klidu vyslechnout.

Pak začal Emmett Esme vydírat, že to všem poví, pokud se nezúčastní atentátu na Edwarda, který Emma minulý týden naštval, když mu nechtěl povolit použít klávesy z piána jako náboje do praku.

Součástí pomsty bylo, že Emmett bude říkat, že vysaje Bellu. Nakonec jim to ale neprošlo a Edward se všechno dozvěděl.

Edwarda zachvátila panika. Za prvé proto, že Bella jedla celou dobu jídla z čínské restourace, a za druhé nemohl pochopit, jak mohlo Emmetta vůbec napadnout vysát někoho tak užasného, milého a krásného, jako je Bella. Proto svoji přítelkyni unesl neznámo kam, přejmenovali se a s Cullenovými se už nikdy neviděli.

Esme se nemohla přenést přes ztrátu syna a Carlisle přes ztrátu pokusného králíka, a tak odjeli do Volterry na sebevražednou misi.

Zbytek Cullenů, přestože už některým bylo osmnáct, dal stát do dětského domova a když jim vysvětlovali, že už jim některým je přes sto let, rovnou je přesunuli do ústavu pro duševně choré.

Jacob se nikdy neotisknul a zemřel jako pětadvacetiletý při útoku Victorie. Zbytek smečky se nedokázal s jeho ztrátou vyrovnat a postupně spáchali sebevraždu.

Vlkodlaci se mylně domnívali, že za vymření Quielutské smečky můžou upíři (i když tak trochu můžou), a tak jim vyhlásili válku. Postupně se vyhubili.

A tak zanikly dva silné rody, které nám zpestřovaly život v jinak nudném a fádním světě.

A za všechno mohly školní kuchyně.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Edwarde, můžeš už spát?:

 1
06.09.2012 [21:26]

Agule99Super, moc krásný! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

28.05.2012 [17:56]

1LiLi1pěkné, zasmála jsem se!
Emoticon Emoticon Emoticon

17.12.2011 [15:54]

AddyCullen Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

11.09.2011 [22:53]

Janeline Emoticon Emoticon Emoticon Pekne! Emoticon Emoticon

11.09.2011 [22:40]

DeninaLove Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

11.09.2011 [22:29]

KatarinaCullenBože Emoticon Emoticon Emoticon Po tom to mám zaspať ??? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

30.08.2011 [15:50]

alicecullen105 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. MobyDick
27.06.2011 [11:23]

Já vždycky říkala, že není většího zla nežli školích jídelen. A vy jste mi lidičky nevěřili! Tak to tady máte!

12.06.2011 [21:38]

twimaja Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Pěkné, ale jak řekla Aalex, mohla jsi dát trochu víc citů a přímou řeč. Ale i tak je to perfektní. Emoticon

12.06.2011 [21:29]

Forevergirl Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!