Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Dlouhá chvíle

Muži, kteří jsou vzhůru celou noc, aby sledovali spící dívky.


Dlouhá chvílePovídka z pohledu Renesmé, která čeká, až konečně uvidí svou mámu - Bellu. A když čeká, tak se jí zdá ošklivý sen... Více v povídce, tentokrát tripple drabble (300 slov). Bambulka

Znovu jsem natáhla ruku, dotkla se tetiny studené kůže a vyslala otázku: Kde je maminka?

Brzy ji uvidíš," slíbila mi teta, jako vždy, když jsem se ptala. Nebylo to dlouhá doba, když jsem ji viděla naposledy, ale já ji chtěla vidět teď.

Zavrtěla jsem se. Kde je Jake?

Jake teď nemůže, má moc práce," řekla teta a zamračila se. Nemá Jaka ráda, i když já nechápu proč.

Jacobe, víš, jak ráda tě tu vidím, ale musíš sem chodit úplně pořád?" Teta Alice Jacoba taky nemá ráda. Zašklebila jsem se. Zdá se, že ho nemá rád nikdo. Navíc," pokračovala teta Alice, Bella se za chvíli probere, už ji vidím jasně."

Otevřela jsem pusu a začala vzlykat. Bella byla moje maminka, tím jsem si byla jistá. Já ji chci vidět hned teď!

Broučku, copak je?" zeptala se teta Rose. Znovu jsem natáhla ruku. Já chci maminku!

Rosalie, Renesmé by měla jít spinkat," zavolal shora táta. Ale maminka...

„Maminka ti neuteče, broučku. Hezky se vyspinkej. Až se vzbudíš, maminka tu bude, ano?" Teta Rose mě uložila do postýlky. Byla jsem vyčerpaná z pláče, tak jsem zavřela oči a nechala se unést do říše snů.

Otevřela jsem oči, ale máma nikde. Spustila jsem křik - teta mi to slíbila! Chtěla jsem se maminky dožadovat, ale nikde nikdo nebyl.

„Zlobíš, Renesmé," šeptal hrozivý hlas. „Jsi zlobivá, proto tě maminka nechce. Nikdy nepřijde. Nikdo za tebou nepřijde."

„Dokonce ani Jacob ne," zoval se jiný hlas. Tma zmizela a přede mnou stála televize. Na obrazovce byl Jacob; spolu s kamarády utíkal pryč... Ode mě. Rychle jsem stiskla víčka. Chtěla jsem otevřít oči a být doma. Chtěla jsem odsud pryč.

Když to nezkusím, zůstanu tu napořád, řekla jsem si. Otevřela jsem oči a...

...nade mnou stála paní s dlouhými hnědými vlasy. Máma.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Dlouhá chvíle:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!