Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Dievča môjho srdca...

Bella


Dievča môjho srdca...Môj prvý pokus o drabble (300 slov). Je o Nessie a Jacobovi a o vyznaní lásky. Vždy som uvažovala nad tým, ako by jeho city vyplávali na povrch, a hoci nie som Team Jacob, rozhodla som sa to napísať. Čo si o tom myslíte? Príjemné čítanie. Vaša Lullu

Sedela som na sedačke u Jacoba doma. V obývačke bol spustený televízor, hrali nejakú romantickú komédiu, ale ja som veľmi televízor nevnímala. Nenápadne som hádzala očkom po Jacobovi, ktorý na mňa hlúpo pozeral, dalo by sa povedať, že zamrzol. Zatrepotalo sa mi srdce. Už dlhšie sa mi Jake páčil a zdalo sa, že aj ja jemu... nechcela som byť však tá, ktorá urobí prvý krok.

Muži majú byť sebavedomí, no nie? Keď som sa mami spýtala na chlapcov, zasmiala sa, a povedala, že mám ešte čas. Jasné, veď päťdesiat rokov je nič, že? No pre mojich rodičov, ktorí bez seba neexistujú ani na krok... je päťdesiat rokov ako stotina sekundy. Nevnímajú nič okrem seba a ich lásky. Našťastie som už dospelá a môžem sa sťahovať kam chcem a robiť, čo chcem. A teta Alice mi len pomáha a podporuje ma tým, že mi pomáha s nájomným. Jeden byt v Seattli je totiž na stredoškoláčku až veľmi veľa.

Zrazu sa Jacob zasmial. Nadvihla som obočie.

„Nessie, môžeš mi povedať, čo ťa ťaží?“

Odula som pery a mykla som plecami.

„Teba do toho nič, Jacob Black.“

Upriamila som svoju pozornosť na televízor, ale prišlo mi to nudné. Napätie v tejto miestnosti by sa dalo krájať.

Zrazu sa Jacob zdvihol zo sedačky, a sadol si tesne vedľa mňa. Zobral si moju dlaň do tej jeho veľkej a teplej a povedal niečo, čo mi vyrazilo dych.

„Nessie, poznáš legendy o pripútaní sa vlkov do...“

„Poznám.“

Legendy som poznala naspamäť. Jedno zasadanie ich svorky nestačí, musím tam prísť tisíc ráz... ale Jake nie je na zahodenie.

„Nessie, ja som sa už pripútal.“ Zrazu si ako keby vydýchol.

Do očí sa mi tlačili slzy. A ja som iba jeho kamarátka?!

Uvidel, že plačem, a usmial sa.

„Renesmee Cullenová. Ja som sa pripútal práve k tebe...“Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Dievča môjho srdca...:

 1
2. Amy
06.03.2015 [22:30]

Pozerala som sa na tieto drabble a padlo mi do očka aj táto Emoticon Téma je síce otrpana ale inak sa to dá Emoticon Píš ďalej!

1. Satu
15.11.2014 [19:08]

SatuZdravím Ťa.

Poprosím ťa, aby si sa ešte raz mrkla na svoj článok, pretože je typu tripple drabble, ktorý musí mať presne 300 slov! Lenže ty máš 333 slov...
Pohraj sa s tým ešte trošku teda a následne opäť zaškrtni "Článek je hotov".
Vďaka, vďaka. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!