Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Co jsem za stvoření?

Co jsem za stvoření?Edward nemá rád svůj život, než se objeví někdo, kdo ho změní... Příjemné čtení!
Tripple drabble (300 slov)

Edward:

Asi nejsem jako všichni ostatní... Asi jsem zrůda... Ale jedno vím jistě... Jsem upír.

 

Nejsem jako všichni ostatní, protože jsem upír a žiju v domnění, že jsem zrůda. Nesnáším se za to, že ničím životy ostatních. Ničím sebe i ostatní.

Jednoho dne se ale můj život změnil.

Objevila se jedna dívka, která byla jiná, než všichni ostatní. Její krev byla lepší, vůní nejlepší ze školy.

Já jsem se do ní nechtěl zamilovat, ale prostě to nešlo. Je tak krásná a jiná.

Její krvi nejde odolat.

Měl jsem s ní biologii.

To mi asi Bůh dělá naschvál, protože seděla vedle mě.

Po její krvi jsem tak moc toužil...

Ona pro mě a mou rodinu byla nebezpečí, protože my pijeme zvířecí krev.

Její krev mě lákala čím dál víc.

Musel jsem s tím něco dělat.

Jasper by si jí ve škole všiml a pak by ji zabil.

To jsem ale nechtěl.

Bál jsem se o ni.

Nevěděl jsem, co udělat, aby přežila, ale abych netoužil po její krvi.

Kousnout lidi jsme nemohli, takže mě napadlo, že bych svůj jed dal do injekce a pak jí ho píchl do srdce.

Když spala, vyskočil jsem do jejího pokoje a jed jsem jí píchl do srdce...

Stala se upírkou a mou družkou.

Vzali jsme se.

Žila se mnou.

Vzpomínka na její krev byla smutná, protože jsem věděl, že ji už nikdy neucítím.

Nikdy... To slovo mě drtilo.

Já jsem byl šťastný, protože jsem ji mohl milovat a neznamenat pro ni nebezpečí.

Pak se ale někdo pokusil změnit naši lásku.

Jacob... Vlkodlak...

On ji miloval jako já, ale nebyl moc nadšený, že jsem z ní udělal upíra.

Bylo mi zle, jen jak jsem ho zahlédl u Belly.

Už jsem totiž věděl, jak se jmenuje.

S Jacobem jsem se musel smířit.

Musel jsem... Ale nechtěl jsem...Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Co jsem za stvoření?:

 1
8. úžasné
12.02.2012 [19:59]

Super! Krásný drabble! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27.12.2011 [12:59]

DarkFirefliesTakže... Musím říct, že tohle již bylo mnohem, mnohem lepší, než tvůj první výtvor. Je vidět, že sis z té kritiky od ostatních něco vzala. Byly tu pocity, byl tu nějaký ten děj (i když dost silně zrychlený a zbytečně shrnutý do pouhých 300 slov) a mělo to i docela originální nápad. Emoticon

Jak už tu ale bylo řečeno... Bylo to dost zrychlené, z tohohle nápadu jsi mohla klidně udělat dlouhou jednorázovku, popř. i kapitolovku. Ty jsi stihla napsat o tom, jak Edward Bellu potkal, zamiloval se do ní, přeměnil ji a o tom, jak se Bella zamilovala do Jacoba (či co se vlastně stalo) během pouhých 300 slov... Emoticon

Rozhodně piš dál, sama jistě vidíš, jaký jsi udělala od minulého článku pokrok. Emoticon Příště to již bude zase o kousek lepší. Jinak to bylo celkem pěkné. Emoticon

27.12.2011 [12:30]

ElissaAlicemyslím žes z toho měla udělat minimálně jednorázovku, protože nápad je výborný, ale na drabble se prostě nehodí. Dále, krátké věty jsou super, ale opravdu ne v celém článku. Prostě jak řekla sabulina. Zkus z toho udělat jednorázovku, lépe to popiš, všechno, a nedávej tam jenom kratké věty ;) Jinak, jak říkám, nápad výborný, ale zpracování se mi moc nelíbilo.

26.12.2011 [22:49]

nicolecullenhaleA jsem tu zas! Emoticon Seš ráda? Emoticon Tak jsem moc moc ráda že jsi to nevzdala je hodně mladých pisálků a ty patříš mezi ně!

Tak ted k ději. Jak už psala Sabulina byla by to krásná kapitolovka. Tenhle nápad sjem tu neviděla že by Edík se nechal omámit Belly krví a rovnou ji přeměnil(jestli ano tak se omlouvám).

Jak jsem říkala pohled někoho je snaší forma a obě jde dobře tak se ji drž a nepuštěj Emoticon Konečně to nebyla jakási zpráva a ani scénář ale byl to krásný děj na Drabbly toho tam bylo sice až moc ale neva. I jednorázovka by se hodila.

Já bych nejdřív začínala Drabblema je to lehčí forma(Já napsala první drabbly a pak šla rovnou na kapitolovku a musím přiznat že jsem udělal moc velkou chybu z které jsem se ponaučila) jak jsi tam psala o Jakovi tak to by byl skvělí vsun do té povídky. Osobní válka Edíka a Jacoba. Každého čtenáře potěší taková menší válka o Bellu. Udělala jsi další krok k tomu že budeš skvělá autorka. S radostí si přečtu další drabbly nebo cokoliv jiného Emoticon Jen pamatuj neber tohle jako kritiku ale jako radu! A když to budeš brát jako kritiku a díky tomu se zlepšíš tak budu jen a jen ráda.
Tak nechám prostor pro další komentáře.
Piš s radostí! Emoticon Emoticon

4.
Smazat | Upravit | 26.12.2011 [22:33]

Hmm...
Já Ti říkala, že s tím nemáš praštit! Emoticon Ten nápad je opravdu výborný... Ale musím souhlasit s Sabulinou. Mohla jsi to víc rozepsat. Vložit do toho více pocitů, pohrát si s dějem... Třeba kapitolovka by z toho bylo úžastná! Nemůže ji milovat i tak ji miluje, dokáže obejít zákon a proměnit ji injekcí, pak se ukáže vlčí klučina, kterej po tej upírce jede, ona je zamiluje do toho vlkodlaka, neví, jak to řct tomu upírovi... Nakonec má s tím vlkodlakem dítě...
Páni! No, já mám na to téma tolik nápadů (divím se, protože to se u mě stává zřídka Emoticon )!
Ale své mouchy to mělo - pořád v tom trochu cítit původní Stmívání. Ale míń, než v Tvé minulé tvorbě. A taky jsem moc nechápala ty krátké věty, ale co už...
Je vidět, že sis rady od Vespar vzala docela k srdci. Jestli ne - i tak je to lepší. Emoticon

26.12.2011 [22:15]

SabulinaNo, "četla" jsem i tvoji předchozí povídky a musím říct, že TOHLE bylo lepší. Aspoň v tom, že jsme to dočetla až do konce.

Zajímavý nápad, ale nehodí se na drabble. Určitě by to bylo lepší napsal jako jednorázovku minimálně. Máš tam moc věcí, moc velký děj málo rozepsaný. Tady z toho drabble by se dala udělat i kapitolová povídka. Je to báječný nápad, kterýho by se chytla né jedna spisovatelka. Problém je, že ty jsi období několika let vměsnala do jednoho malýho článku. Na drabble se to nehodí. Možná tak ta první část, kde se Edward do Belly zamiloval a tajně ji přeměnil.

Rozvýst děj, protože tohle by se dalo shrnout do tří vět( Edward potkal Bellu, která ho lákala svou krví. V noci ji přeměnil v upírku a zanedlouho si ji vzal. Jenže potom se objevil Jacob.)

Delší věty. Krátký věty jsou fajn, ale jen když jich je málo a není snimi psán celý text. Hodí se spíš nějak, kde chceš vyjádřit napětí, vzrušení. Rozhodně sněmi nepiš celý článek.

I co se týče vyjadřování pocitů je TOHLE o hodně lepší než to předchozí, ale ještě máš na čem pracovat. Je tam popsáno jak Edwarda přitahuje Belly krev, ale dalo by se to více rozvést. I to jak se do ní zamiluje, jak se sebou bojuje když jí chce přeměnit. Více si stou myšlenkou pohrát.

Určitě piš dál! Už ted jde vidět, že na to máš a jen se potřebuješ vypracovat. Dej tomu čas a piš si třeba jen pro sebe. Já a nejspíš ani jiná pisatelka by v tvém věku neměla nejúžasnější povídky. Na tom se musí pracovat a ty pracuješ velmi dobře.

Neber to jako kritiku, ale jako radu. Já taky uvítám každou "kritiku", protože jen tak zjistíš v čem máš chyby a můžeš je napravit. Moc ráda si přečtu další tvá díla.

26.12.2011 [18:42]

NeyimissČlánek jsme ti opravila, ale měla jsi v něm spoustu chyb... Je blbé psát to zrovna k drabble povídce, ale možná bys měla zauvažovat o korektorovi...
Příště se více zaměř na:
* překlepy;
* mi/my;
* je Jasper, ne Jaesper;
* ji/jí (!);
* slovesné třídy.

Dále si také projeď Pomoc autorům a najdi si tam článek o vkládání obrázků. Nejspíš nevíš, jak se to dělá, protože jsi to měla úplně špatně.

1. Emet
24.12.2011 [19:26]

Emet300 slov, tak si to užijte!!!

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!