Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Cesta za smrtí? Asi...

Můj první drabble, takže nic moc, já vím. Je to pořád to opakující se téma. Takže v 200 slovech... Edward Bellu opustil a Bella si začne ubližovat. Jednoho dne udělá zásadní rozhodnutí. Co to bude? AnnieS.

Cesta za smrtí? Asi...


Odešel. Je pryč. Už se nevrátí. Nemiluje mě. V očích mě zase začaly štípat slzy a na ruce vystříkla další krev.

V bance jsem si vybrala všechny peníze, co jsem měla, a koupila si za ně letenku do Florencie. Zbytek jsem si vyměnila za eura. Všechny doklady jsem si dala do kabelky a napsala krátký vzkaz pro Charlieho.

Tati, miluji tě, ale musela jsem odejít. Nehledej mě a promiň mi to. Už jsem tu nemohla zůstat, všechno mi ho připomíná a ty sám moc dobře víš, jak na tom jsem. Pozdrav mámu.

S láskou,

Vaše Bella.

Táta moc dobře věděl, že moje levá ruka je celá pokrytá jizvami, i když jsem se je snažila zakrýt. Tušil, jak se cítím. Rychle jsem se vydala k autu.

Dojela jsem na letiště a po půlhodinovém čekání nastoupila do letadla. Nespala jsem, ani jsem nebyla unavená.

Z Florencie jsem taxíkem za hodinu dojela do Volterry a teď stojím před obrovským hradem a vzpomínám na všechny ty krásné chvíle prožité s ním.

Po tvářích mi stékají velké slzy.

Jedna dopadla na suchý chodník osvětlený měsícem. Tohle byla poslední slza za Tebe, Edwarde!

Vešla jsem do hradu, kde mě možná čeká smrt, možná věčný život, kdoví…Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Cesta za smrtí? Asi...:

 1
2. Lucka
06.03.2012 [17:13]

užasné!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

04.03.2012 [16:07]

Emma02Mne sa to páčilo. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Na prvýkrát to bolo pekné. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!