Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Cesta z kopce předšlapána

Cesta  z kopce předšlapánaO tom, co považuji za nevyhnutelné ve světě Twilight. O skonu mocností ze středozemí a chvíli, kdy jeden, ač zastřeně, prozří.
Triple drabble (300 slov).
Becky - Jde jen o jistý pokus, který ani mně samotné moc neříká, jelikož šlo původně o 400 slov.

Studené jazyky větru šlehaly do kamenné, neprorazitelné zdi. Šlehat nepřestávaly, stále byly vysílány do boje. Vítr se nikdy nevzdal, obyvatelstvo zdí sdílelo stejné myšlenky. Říká se - věčnost živlu. Ale stejně tak, jako na Marsu už voda neteče, v italském městě už také nemusí vysedávat nemrtví.

***

„Bratře, tvá mysl byla zkalena, nyní neuvažuješ jasně,” vyřkl tak potichu, že nebýt výjimečnosti sluchu u poslouchajících, slova by splynula s větrem. Na okolí ale měla účinek okamžitý.

„Marcu?” zeptal se ten bratr, na kterého nebyla poznámka mířena. Byl jediný, kdo se i na to jedno slůvko zmohl. Všichni navykli slýchat Marcův hlas jen v krajních případech a většinou se jednalo beztak o nesouvislé mumlání. Aro si však neuvědomil, že jeho hlas a výraz nepřísluší uším Marcovým, který proto držel ústa němá.

„Pane, měli bychom jít,” protíná těžký vzduch, nesnadno dýchatelný pro lidská ústa, jeden ze sluhů tří bratrů, kteří kmitají očima z jednoho na druhého.

„Ano, nevydím důvod, abychom tu nadále setrvávali,” obořil se plavovlasý na druhého sobě rovného se zjevným rozhořčením. Nelíbila se mu ta slova jemu adresována, on přeci viděl jasně, více než to, on se přeci netrápil přestárlým žalem.

„Copak nevidíš? Náš bratr se uzdravuje!” zajásal nevyřčený král hlasem, který jeho postavení nijak nepřipomínal.

„Vše akorát zveličuješ,” zakroutil hlavou nad bláznovstvím jeho bratrů. Jeden je v nevyléčitelném traumatu a ten druhý začíná pomalu, ale jistě šílet. Udělal pár kroků dále od celé skupiny čítající devět rudookých tváří, téměř jako by se snažil odpoutat.

V tom se, zčistajasna, nad hlavami mihl černý záblesk. Dozajisté to byla srst. Srst vlka.

„Pane!” zakřičel jeden strážce neprodleně po tom, co se zuřící šelma vrhla na plavovlasou hlavu.

„Ne! Můj!”

„Říkám, naše cesta do pekla je předšlapána, nyní ji sejít, či nás má někdo popostrčit?” zamumlal Marcus další nepřirozeně dlouhou větu. Kdy tedy konečně sejdou?




Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Cesta z kopce předšlapána:

 1
22.08.2013 [12:22]

RoxanaAhoj,
článek jsem Ti opravila, ale dávej si pozor na skloňování jména Marcus! www.stmivani.eu/40-pomoc-autorum/sklonovani-jmen/. Zde se můžeš podívat, jak se skloňují všechny jména z TW ságy.
Děkuji... Emoticon

21.08.2013 [20:02]

BlotikAhoj,
článek ti znova musím vrátit. Nevím, jestli jsi tam něco dopisovala, ale najednou máš místo 300 slov (které musí být přesně dodržená) 301.
Oprav si to, prosím, a potom znova zaškrtni Článek je hotov.
Děkuji. Emoticon

21.08.2013 [17:51]

BlotikAhoj,
článek jsem ti opravila, ale vyskytovaly se v něm chyby.
* Čárky.
* Překlepy.
Přesto ti jej musím vrátit kvůli příliš velkému perex obrázku. A jelikož není nahrát do zdejší galerie, nejde ani zmenšit pomocí slovíčka "thumbs".
Až si to opravíš, zaškrtni znova Článek je hotov.
Děkuji.

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz



...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!