Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Bratr a sestra

Edward a Bella


Bratr a sestraTripple drabble (300 slov). Dva lidé, kteří se milují, ale jejich láska jim není přána. Co více dodat?

 

Chtěl ji políbit, ale ucukla. Byl z toho zmatený. Vždyť první stud překonali už dávno. To ji tak zblbly ty jeptišky? Jeho myšlenky byly zmatené.

„Jane, co se děje?“ ptal se jí s obavami.

„Nic, Alecu,“ zašeptala mu do ucha, načež svá slova stvrdila polibkem.

Chlapec myslel, že to bylo jen nejisté zaváhání, nepřikládal tomu větší význam. Přešel to beze slov.

Dívka ho nechala zajít dál, než kdy jindy. Objímali se, líbali se vášnivěji než předtím, nechala jeho ruce bloudit po celém jejím těle.

Nikdo nemohl líp vědět, co se v ní odehrává, než ona sama. Uvnitř ní se odehrával boj. Měla mu říct ty slova, která dokázala říci pouze v myšlenkách: Jsem tvoje sestra, Alecu.

Jste sourozenci, zaznělo jí znova v uších. Už pokolikáté. Dozvěděla se to dnes ráno. Přesto, že ty slova ze srdce nenáviděla, měly by zaznít i v Alecových uších. Ona však neměla sílu mu je říct. Nechtěla zabít jejich lásku, avšak jejich láska by měla být trochu jiného druhu.

Viditelně váhal, dívka byla ale tak zabraná do svých myšlenek, že si toho nevšimla. Nemohla vědět, k čemu se schyluje.

Byl nerozhodný, nevěděl, jak na to zareaguje. Bál se, tolik se bál, že tím zničí jejich lásku, že se lekne a uteče. Byl mladý, tudíž i zvědavý. Chtěl okusit zatím nepoznané, ale nebyl jako ostatní chlapci, on svoji dívku miloval.

Když se jeho prsty dotkly na zavazování šatů, které bylo vepředu, pochopila. I přes veškerou tu lásku, co k němu chovala, se její mysl bránila zuby nehty. Jediný pohled do jeho očí však stačil, aby se všechny její hradby zbortily. V jejich hloubce zahládla tu bezmeznou lásku, důvěru, oddanost…

Ještě někde v koutku jí zablikalo slovo sourozenci, naposledy. Zavřela křečovitě oči. Ne, nesmí mu ublížit. Milovala ho tolik.

Tak se poprvé milovala… se vlastním svým bratrem.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Bratr a sestra:

 1
1. Lorinne webmaster
05.11.2021 [1:50]

LorinnePripomína mi to knihu, ktorú som raz čítala od Danielle Stealovej, volala sa Kvety v podkroví. Nepriazňou osudu sa súrodenci tiež zblížili. Nám sa to už dnes zdá divné a dokonca je to protizákonné, ale kedysi to bolo úplne normálne.
Dobre je tu vykreslená Jane, ktorá sa snažila vzpierať, hoc to nevyslovila, lebo muži väčšinou bývajú tí náchylnejší k činom a ženy zase k citom a slovám. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!