Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Bello, prosím! Neumírej...

Bello, prosím! Neumírej...Porod Belly se zkomplikoval a Edward se pokouší o záchranu jak dítěte, tak Belly. Tripple drabble (300 slov)

Edward

V duchu jsem si říkal, proč mě bůh trestá. Proč zrovna mě? Asi jsem podle něj na světě už moc dlouho...

Cítil jsem, jako bych pomalu, ale jistě prohrával souboj o život... Život mé milované Belly... Právě rodila. Snažil jsem se ji zachránit. Kousl jsem ji do krku, aby se z ní stala upírka. Je lepší mít Bellu upírku, než nemít Bellu... Tohle motto mě povzbuzovalo celou dobu... Bella byla můj život. Důvod, proč jsem žil. A teď mi umírala v náruči. Bylo to tak vysilující. Kéž bych si to s ní mohl vyměnit! Ona by dál žila...

Jed nějak nezabíral. Bella pořád měla zavřené oči. Tak jsem ji pokousal všude. Všude... Chtěl jsem, aby mi zůstala. V této chvíli jsem proklínal to dítě. Zabilo mi mou Bellu. Bylo mi hrozně... Jako bych umíral já. Ona byla moje spřízněná duše a teď mi mizela před očima.

Po dlouhé době se nic nedělo, a tak byla Bella prohlášena za mrtvou. Já jsem skoro taky neexistoval. Umyli jsme ji, oblékli a položili na postel v našem obrovském domě. Stál jsem u ní. Jako bych tam byl přibitý, i s tou její postelí. Pak jsem se podíval po pokoji. Najednou jsem slyšel takový podivný zvuk. Bylo mi pořád hrozně. Bella najednou měla krásné vlasy... Krásné, jako když žila. Rty jí zčervenaly a já je políbil. Bella otevřela oči.

V té chvíli jsem cítil, jako by se mi rozbušilo srdce... Byla tady. Byla tady a živá! To byl nejšťastnější okamžik mého života. Byla tady... Vypadala jako anděl. Bella vypadala nádherně. Nemohl jsem z ní spustit oči. Promluvila svým něžným hlasem:

 „Edwarde, já jsem neumřela. Jed, který si do mě vpustil, jsem cítila, jenže kdybych ječela, zničila bych tě tím."

Já jsem byl zticha. Byl jsem údivem bez sebe. Byl jsem šťastný. Já a Bella…Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Bello, prosím! Neumírej...:

 1
17.07.2012 [17:22]

Emma02 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

14.07.2012 [18:21]

ada1987 Emoticon

13.07.2012 [17:33]

forewertwilightmoc krásné a dojemné Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

29.03.2012 [12:42]

WhiteTieČlánek ti vracím. Nesplňuješ počet slov - první slovo (Edward) se mezi text nepočítá, jelikož je to jakoby nadpis. Dále máš v textu pár chyb - čárky, překlepy, někde ti chybí písmenka.

Až si to opravíš, zaškrtni "článek je hotov".

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!