Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Knihy » Doprovodné knihy » Stephenie Meyerová - komiksová biografie

Stephenie Meyerová - komiksová biografieVšichni příznivci ságy Stmívání by měli zpozornět, neboť na trh se právě dostala biografie autorky celé ságy, Stephenie Meyerové. Nejedná se však o biografii klasického střihu, nýbrž o její komiksové zpracování, což této publikaci dává nový, netradiční rozměr, a proto by neměla chybět ve sbírce žádného opravdového fanouška. - PR článek

Na čtyřiceti stránkách publikace provede čtenáře dosavadním životem Stephenie vypravěč z nejpovolanějších, upír. A buďte si jisti, že o jejím životě ví opravdu vše. Počínaje jejím dětstvím a strastiplným dospíváním, plným nepochopení a ústrků, přes časy na vysoké škole, seznámení s manželem, otcem jejích tří dětí až ke dni, respektive noci, která navždy změnila její život a potažmo životy spousty dalších lidí. Řeč je o jedné červnové noci roku 2003, kdy se Stephenii zdál sen, kterým to vše začalo.

Mimo to, že v této útlé knížce je odhaleno spousta detailů ze života autorky Stmívání, je její součástí i stručná historie městečka Forks, popsaná od dob, kdy tuto oblast obývali indiáni kmene Quileutů až po současnost. I tato část nevybočuje z koncepce celé publikace a je zpracovaná formou komiksu.

„Věřím, že díky svému netradičnímu zpracování může být tato biografie autorky Stmívání pro její fanoušky opravdu zajímavá a mít pro ně i sběratelskou hodnotu, ale zároveň může být vstupenkou do světa Stmívání i pro ty, kteří tomuto kultu doposud plně nepropadli,“ popsala knihu ve stručnosti její překladatelka a šéfredaktorka nakladatelství COOBOO v jedné osobě, Karolina Medková.

Zdroj: PR článekSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Stephenie Meyerová - komiksová biografie:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!