Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Knihy » Půlnoční slunce » Steph. začala znovu pracovat na Midnight Sun!!!

4.simisek -SKnihou


Novinka o Půlnočním Slunci!!!!

Takže horká novinka!!!

Bude se pokračovat Twilight ságy alias patý díl se momentálně dopisuje!!! .Stephenie Meyer vyhlasila na svých oficiálních stránkách, že pokračuje na dopsání páté knihy Midnight Sun čili Půlnoční slunce. Je to Stmívání, ale z Edwardova pohledu. Většina fanoušků Twilight ságy si tuto knížku nedopsanou přečetli na internetových stránkách. Ve Velké británii to bylo vyhlášeno i v TV a nakladatelství v USA mají pro Stephenie i nový obal knihy!!! No není to bomba?

Tady je to, o čem vám říkala na jejích stránkách:

June 2008 Update: In response to the outrageous number of emails that I have received with questions concerning Midnight Sun, I talked to Stephenie this weekend and she asked me to let everyone know that Midnight Sunis her next project. She has not yet finished writing it (and there is no timeline set up, so we all need to put a lot of effort into being patient for a while longer), but she is definitely still planning on having it published. And, after Breaking Dawn comes out, Stephenie will have much more time to focus on writing Midnight Sun.
Překlad:
Červen 2008 Update: Z nespočtu e-mailů, které mi přišli s žádostí o to, jak je na tom kniha Midnight Sun, jsem mluvil se Stephenií tento víkend a ona mě prosila, abych jejím fanouškům vyřídil, že Mdnight Sun je jejím dalším následujícím projektem. Kniha ještě nebyla dopsána (a ještě ani nevíme, za jak dlouho, protože časový limit není stanoven a my potřebujeme co nejvíce úsilí na dlouhé čekání), ale určitě plánuje MS zveřejnit. A po vydání BD bude mít Stephenie daleko více času na to, aby se soustředila na psaní MS.


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Steph. začala znovu pracovat na Midnight Sun!!!:

 1
5. Mery
09.02.2013 [22:50]

Oh ten Mindnigt Sun je ako tak zauujímavá hlavne pre fanúšikou Edwarda Emoticon ale prečo píše znovu Twilight z Edwardovej prespektívi ? ... Mohla by tam napísat niečo čo sa tíka Renesmee a Jacoba ... Emoticon ale Edwarda a Bellu by tiež nemala vynechat..

4. McALLEN
27.02.2012 [20:05]

Ach jo,
takže taky bych rád měl půlnoční slunce.. nejlépe včera :-) Nicméně Knížka hned tak nebude. Autorka ani nepotvrdila, že na ní pracuje. Ba naopak.

Nejnovější informace je ta, že si SM uvědomuje, jak moc ji všichni chceme. Tedy že psaní této knihy úplně neodepsala, ale odložila na neurčito.
Před nějakou dobou zde byl překlad článku, s rozhovorem viz

www.stmivani.eu/4-knihy/stephenie-meyerova-si-chce-odpocinout-od-upiru-vrhne-se-na-fantasy-a-morske-panny/

Originál půlnočního slunce čítá pouze 12 kapitol viz oficiální stránky Stephenie Meyerové. Český překlad si šikovný uživatel Internetu dokáže vyhledat sám.

Pokud někdo narazí na více jak těchto 12 kapitol Půlnočního slunce... Rozhodně to nepochází od SM, ale od fanoušků.

3. šárka
29.01.2012 [22:29]

Nevíte jestli bude ještě letos? Nemůžu se jí dočkat, kord když zrovna moje nejoblíbenější kapitola není! :D

25.01.2012 [13:51]

EmmettkaNaparcipiskapa-kde jsi našla dalších kapitol ? :) Děkuju! :)

1. pro lucku:
09.12.2011 [21:36]

Luci 1- a7 kapitolku najdes Midnight sun-kniha | twilight is my life . Emoticon
akorat je to slovensky Emoticon ale překladač ti to přeloží celkom spolehlivo!
Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!