Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Knihy » Postavy » Smečka z Denali - Carmen

Breaking Dawn 10


Smečka z Denali - CarmenCarmen z Denali.

Celé jméno: Carmen

Stav: upír

Datum narození: 17. století

Datum přeměny: 17. století

Původce přeměny: neznámý

Místo původu: Španělsko

Barva vlasů: tmavě hnědá

Barva očí: zlatá/černá

Výška: 165 cm

Vnější popis: Carmen má bledou pokožku s olivovým nádechem, kterou doplňují dlouhé vlasy. Jejím mateřským jazykem je španělština.

Zvláštní schopnosti: Bez schopností.

Vztahy v rodině/smečce: Jejím druhem je Eleazar.

Minulost: Když se Carmen zamilovala do Eleazara, patřil k Volturiovým, ale jelikož nemá Carmen žádnou zvláštní schopnost, nedostala nabídku, aby se k nim připojila. Eleazar nějakou dobu pracoval pro Volturiovy a zároveň žil s Carmen. Rozdílnost těchto světů a Carmenina znepokojenost jeho násilným povoláním jej přiměla požádat o propuštění ze služby a bylo mu vyhověno.

Carmen a Eleazar strávili několik let cestováním a žili tradičním upírským životem, ale usilovali o mírumilovnější způsob existence, proto, když potkali Tanyu a její rodinu, přijali vegetariánskou stravu a stali se součástí smečky.

 

Převzato z Oficiálního ilustrovaného průvodceSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Smečka z Denali - Carmen:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!