Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Knihy » Postavy » Smečka Volturiových - Marcus

Smečka Volturiových - MarcusMarcus Volturi.

Celé jméno: Marcus Volturi

Stav: upír

Datum narození: kolem roku 1350 před naším letopočtem

Datum přeměny: neznámé

Původce přeměny: neznámý

Místo původu: Řecko

Barva vlasů: černá

Barva očí: rudá/černá potažená mléčnou vrstvou

Výška: 183 cm

Vnější popis: Marcus je střední postavy a jeho pohyby jsou nadmíru elegantní. Má černé vlasy po ramena a průsvitnou bílou pleť s papírovou strukturou.

Zvláštní schopnosti: Vidí vztahy nebo pouta mezi lidmi. Ve skupině dokáže označit vůdce, vnímá sílu pouta mezi partnery, ale taky jejich slabiny.

Vzdělání/povolání: Společně s Caiem a Arem je jedním ze tří vůdců smečky Volturiových.

Vztahy v rodině/smečce: Jeho družka Didyme zemřela již dávno. Nejbližší jsou mu Aro, Caius, Sulpicia a Athenodora. Volturiovým slouží garda.

Minulost:

Marcus je z Volturiových fyzicky nejmladší, když se s Arem setkal, sám se toulal po světě. Marcus si mladého a nadšeného Ara rychle oblíbil, ale když chtěl vytvořit smečku s Caiem a Athenodorou, váhal, prudkému a krutému nováčkovi nevěřil, Aro jej ale přesvědčil.

Marcův život se změnil, když k nim Aro přivedl svou čerstvě novorozenou sestru Didyme, společně s novými členy, které přilákala Didymina aura štěstí, ale moc dlouho nevydrželi, představovali jen experiment. Didyme byla na nápadníky zvyklá, ale vždy byla oddaná svému bratrovi. Jakmile pominuly její novorozenecká léta, s Marcusem se do sebe zamilovali a vytvořili tak nesilnější romantické pouto ze všech Volturiových.

Marcus ztratil o Arovy plány zájem a po několika staletích s Didyme uvažovali, že Volturiovy opustí. Aro jim dal své požehnání, ale spřádal plány, jak tomu zabránit.

Marcus byl pro Ara mnohem cennější než sestra, v bitvě dokázal určit vůdce, klíčové členy a vzájemné vztahy. Lehce poznal, kdo pro koho zemře a koho stačí jen pobídnout, aby zradil. Rovněž byl jeho talent potřebný při jednáních a ve smečce, kde dokázal rozeznat málo oddané členy.

Aro číhal na příležitost, a když dostal šanci, svou milovanou sestru zavraždil. Arova lítost byla upřímná a Marcus nikdy nezjistil, co se s Didyme stalo, zvlášť když se Aro a Caius snažili najít viníka.

Jakmile se Marcus vzdal touhy po pomstě, žal jej zcela přemohl, ztratil zájem o cokoliv a začal přemýšlet o sebevraždě. Ara Marcův stav vyděsil, obětoval sestru, aby si udržel Marca, a teď jej mohl ztratit. Jakmile objevil Chelsea, přinutil ji, aby k němu Marca připoutala. Ten není schopný Volturiovy opustit, ani cestou sebevraždy, ale rovněž neprojevuje žádný zájem.  Aro se pokusil Marca uklidnit pomocí Corinina daru, ale ten nechce na svou bolest nikdy zapomenout.

Převzato z Oficiálního ilustrovaného průvodceSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Smečka Volturiových - Marcus:

 1
2. julia
25.04.2013 [15:08]

tojo :)

1. NikolarCullen
05.12.2012 [20:22]

chudák, Aro je pablb na druhou Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!