Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Knihy » Postavy » Rumunská smečka - Vladimir

Rumunská smečka - VladimirVladimir je jeden z posledních vůdců Rumunské smečky.

Celé jméno: Vladimir

Stav: upír

Datum narození: neznámé

Datum přeměny: před rokem 1000 před naším letopočtem

Původce přeměny: neznámý

Místo původu: území dnešního Rumunska

Barva vlasů: popelavě plavá

Barva očí: rudá/černá

Výška: 163 cm

Vnější popis: Vladimir je drobný a malý. Jeho kůže se podobá papíru a vlasy tak plavé, že jsou skoro bílé. Má jasně, temně rudé oči.

Zvláštní schopnosti: Nemá žádné měřitelné zvláštní schopnosti.

Vztahy v rodině/smečce: Se Stefanem je posledním přeživším z Rumunské smečky.

Minulost:

Vladimir byl jedním z původních dvanácti vládnoucích členů smečky, kterou známe jako Rumunskou (Rumunsko jako stát v době vzniku neexistovalo). Vladimir byl hlavou čtyřčlenné skupiny upírů, když se spojil s jinými rumunskými upíry. Jeho velká smečka se stala inspirací k jejich nové strategii – spolupracuj a získáš více moci.

Během své vlády, která trvala bez mála tisíc let, žili bezostyšně a dekadentně. Byli známí a obávání na území v rozsahu tisíců mil. K jejich vládě bylo potřeba velké množství otroků a lidské oběti. Občas si lidé vytvořili armádu a chtěli svrhnout démonické vládce, ale tyto útoky byly marné a armády lidí posloužily jako hostina. Poslušní poddaní byli ušetřeni, i když zotročeni, a někteří si vysloužili nesmrtelnost.

Existence rumunských upírů byla dobře známá a připadalo jim nesmyslné, aby se skrývali, jak požadovali Volturiovi.

Poté, co Volturiovi Rumuny porazili, napodobili jejich životní styl - sestavili si trvalou stráž, vybudovali stálý domov a místo lovu se nechali obětmi obklopovat či si je přivádět. Rozdílem bylo utajení, které prosazovali.

Na rozdíl od Stefanovy ženy Vladimírova partnerka prvotní porážku Rumunů přežila, ale zabili ji okolo roku 810 našeho letopočtu při jednom z pokusů o sjednocení, zabrání půdy a svržení Volturiových, které Rumuni čas od času podnikali. Tento útok se odehrál deset let poté, co Aro získal Aleca a Jane. Tehdy předvedl jejich sílu poprvé v bitvě. Rumuni byli zničeni a přežili jen Vladimir se Stefanem, kteří líčili pasti na očekávaný ústup Volturiových.

Poté už nepřijímali nové členy a rozhodli se stáhnout, dokud neobnoví své síly.

 

Převzato z Oficiálního ilustrovaného průvodceSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Rumunská smečka - Vladimir:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!