Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Knihy » Postavy » Rumunská smečka - Stefan

Rumunská smečka - StefanStefan je jeden z posledních vůdců Rumunské smečky.

Celé jméno: Stefan

Stav: upír

Datum narození: neznámé

Datum přeměny: před rokem 1000 před naším letopočtem

Původce přeměny: neznámý

Místo původu: území dnešního Rumunska

Barva vlasů: tmavě hnědá

Barva očí: rudá/černá

Výška: 160 cm

Vnější popis: Stefan je útlý a malý, jeho pleť má prachový nádech a oči jsou mírně zastřené.

Zvláštní schopnosti: Nemá žádné zvláštní schopnosti.

Vztahy v rodině/smečce: S Vladimírem je poslední přeživší z Rumunské smečky.

Minulost:

Stefan byl jedním z původních dvanácti vládnoucích členů smečky, kterou známe jako Rumunskou (Rumunsko jako stát v době jejího vzniku neexistovalo). Rumuni se spojili podobně jako Volturiovi – skupina ambiciózních upírů vyhlásila příměří, zamezila obvyklým potyčkám mezi malými smečkami a spojila se za účelem získání moci. Silná touha po moci jim umožnila spolupráci.

Konečný pád Rumunů zapříčinilo jejich soustředění se na fyzickou sílu – vytvořili si strážní jednotku, kam přijímali jen fyzicky silné upíry. Možná proto, že ani jeden z dvanácti vládců neměl žádné nadpřirozené schopnosti, podcenili jejich užitečnost v bitvě. Upřednostňování a vyhledávání talentovaných upírů byl jeden z důvodů, proč se Volturiovým Rumuny podařilo svrhnout. I přes talenty Volturiových boje trvaly víc než století a Vladimír se Stefanem přežili jako jediní.

Stefan i Vladimír během bojů přišli o své ženy, Stefan během třetího desetiletí bojů, což je zárukou, že jejich touha po pomstě nikdy nevymizí. Zvláštní nepřátelství chová k Alecovi a Jane, kteří se původní války neúčastnili a Volturiovy učinili téměř nepřemožitelnými.

Každých několik desetiletí vyšlou Volturiovi Demetriho a část gardy, aby je vystopovali, ale jelikož nepředstavují nebezpečí, nikdy nevyužili svých výhod a nezničili je.

 

Převzato z Oficiálního ilustrovaného průvodce



Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Rumunská smečka - Stefan:

 1
1. m,..
14.12.2012 [19:34]

Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz



...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!