Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Knihy » Postavy » Rileyho smečka - Fred

Rileyho smečka - FredFred z Rileyho smečky, dnes nomád.

Celé jméno: Fred, přezdívka „Zrůda Fred“

Stav: upír

Datum narození: duben 1985

Datum přeměny: srpen 2005 ve věku 20 let

Původce přeměny: Victoria

Místo původu: Vancouver, Britská Kolumbie

Barva vlasů: plavá

Barva očí: modrá (člověk), jasně červená/černá (novorozený upír)

Výška: 188 cm

Vnější popis: Fred je vysoký a má široká ramena.

Zvláštní schopnosti: Fred dokáže ostatní odpuzovat, tuto schopnost dokáže využít k tomu, aby na něj někdo po určitou dobu nemyslel, zapomněl.

Vztahy v rodině/smečce: Fred patřil k Rileyho smečce, v současné době je nomádem.

Minulost:

Fredovi rodiče se rozvedli a od svých deseti žil se svým otcem. Jeho matka se znovu provdala a měla další tři děti, své nevlastní sourozence vídal jen zřídka.

Fredův otec byl velice vzdělaný a Fred brzy pochopil, že jediným způsobem, jak s ním může komunikovat, je skrz logiku, nikoliv přes city.

Fred přirozeně inklinoval k vědám, v čemž ho otec podporoval. Na základní škole byl kvůli svým tlustým brýlím a hubenosti šikanován. Na střední škole hodně vyrostl a stal se z něj nemotorný čahoun.

Stal se zapáleným vědcem a s ostatními se stýkal jen v rámci akademického života, usilovně se snažil nebudit pozornost spolužáků. Nakonec získal stipendium na Stanfordské univerzitě a fyzicky vyspěl, při čemž se stál atraktivním, byť si to neuvědomoval.

V prvním ročníku se přihlásil do zvláštního výzkumného projektu, který nabízel jeho profesor mořské biologie. Fred strávil většinu léta na nepřístupných a opuštěných plážích oregonského a washingtonského pobřeží. Zde jej potkal Riley a usoudil, že jeho zmizení nebude nápadné. Na otázku, jestli chce zažít něco vzrušujícího, Fred odpověděl ne, ale Riley ne jako odpověď nebral.

Fred se stal jedním ze tří novorozených upírů, kteří se neúčastnili útoku na Cullenovy, a díky tomu přežil. Z Freda se stal osamocený nomád.

 

Převzato z Oficiálního ilustrovaného průvodceSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Rileyho smečka - Fred:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!