Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Knihy » Postavy » Quil Ateara III.

Quil Ateara III., starší kmene.

Jméno: Quil Ateara III.

Datum narození: počátek 40. let 20. století

Pozice mezi Quileuty: kmenový starší, není vlkodlak

Zdroj vlkodlačích genů: linie Atearů

Barva vlasů: bílá

Barva očí: černá

Vnější popis: Starý Quil je křehký muž s vráskami a tenkým tenorovým hlasem.

Vzdělání/povolání: Býval rybářem. Je starším kmene.

Členové rodiny: Byl ženatý s Molly Swanovou (vzdálenou příbuznou Charlieho), která zemřela. Měli jednoho syna – Quila Atearu IV., ten zemřel kolem třicátých narozenin. Nyní žije se svou snachou Joy Atearovou a vnukem Quilem Atearou V.

Minulost:

Quil Ateara III., známý jako Starý Quil, je jedním z žijících členů kmene, kteří znali poslední generaci vlkodlaků. Narodil se krátce poté, co Cullenovi opustili oblast, a věděl, že se jeho otec proměňuje.

Quil se oženil s Molly Swanovou, tím se stal strýcem Billyho Blacka, měli spolu syna Quila Atearu IV. Starý Quil a Molly se dožili synovy svatby s Joy Quehpovou a narození vnuka Quila Ateary V.

V následujících letech přišel o manželku a následně o syna, který zemřel během bouře na moři. Po smrti syna se Starý Quil nastěhoval k Joy a vnukovi, kterému se stal otcem a dědečkem zároveň.

Starý Quil byl první, který si všiml nastupující generace vlkodlaků. Při potřesení ruky se Samem si uvědomil, že extrémní teplota je jedním z průvodních znaků vlkodlaků. Najednou bylo Samovo nedávné zmizení pochopitelné. Starý Quil, Billy Black a Harry Clearwater se se Samem sešli a odhalili mu vše, co věděli a prozradili Samovi, co přibližně může čekat.

Starý Quil si byl vědom, že i jeho vnuk se promění a snažil se jej na to připravit, ale jako ostatní jeho vyprávění považoval za legendy.

 

Převzato z oficiálního průvodceSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Quil Ateara III.:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!