Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Knihy » Postavy » Poloupír Nahuel

Poloupír NahuelNahuel je poloupír a žije se svou tetou.

Celé jméno: Nahuel

Stav: poloupír

Datum narození: kolem roku 1850

Datum přeměny: Narodil se jako poloupír.

Místo původu: Území kmene Mapuchů ve střední a jižní Chile a jižní Argentině.

Barva vlasů: černá

Barva očí: teakově hnědá

Výška: 170 cm

Vnější popis: Nahuel má tmavě hnědou kůži a stejně jako teta je malý. Vlasy si splétá do copu.

Zvláštní schopnosti: Nemá žádné zvláštní schopnosti.

Vztahy v rodině/smečce: Žije se svou tetou Huilen, jeho matka Pire zemřela při porodu. Jeho otcem je Joham a má tři nevlastní sestry.

Minulost:

Nahuelova první vzpomínka se týká Huileniny vůně a její tváře, jak jej vytahovala z matčina těla. Poté, co zjistil, že leží sám na zemi, odplazil se za Huileninou vůní, která byla zmítána bolestmi.

Po Huilenině přeměně spolu začali žít nomádským životem. Huilen se cítila osamělá a synovci o Pire neustále vyprávěla. Nijak ji nepřekvapilo, když jí synovec už po dvou týdnech odpověděl. Huilen pro svou sestru truchlila a rozhodla se postarat, aby její synovec věděl, jak úžasnou matku měl. Nechtěla, aby se z matčiny smrti obviňoval, ale přesto že jej milovala, považovala ho zodpovědného za její smrt.

Nahuel a Huilen se velice sblížili. Občas narazili na jiné upíry, ale Huilen jim kvůli Johamovi nevěřila a držela je od Nahuela, nebyla si jistá, jak by na něj zareagovali.

Nahuel zjistil, že je velice lehké vydávat se za člověka. Měl sice vyvinutější fyzické vlastnosti, ale to šlo lehce zamaskovat. Podobal se spíše lidem než upírům, na to byly jeho smysly až moc slabé, rovněž nebyl tak silný a rychlý.

Na Johamův rozkaz jej sestry jednou nebo dvakrát navštívily, doufal, že ho obměkčí. Serena Nahuelovi až moc připomínala Johama, ale Jennifer a Maysun si oblíbil. Jedině Jennifer návštěvu oplatil, byla jeho mladší sestrou a cítil se vůči ní ochranitelsky, má k ní nejblíže.

Huilen by nejraději vůbec neopouštěla území Mapuchů, ale Nahuela zajímá okolní svět, proto ji přemluvil k pár výletům, včetně návštěv Jennifer.

 

Převzato z Oficiálního ilustrovaného průvodceSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Poloupír Nahuel:

 1
1. bells
22.04.2012 [19:56]

Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!