Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Knihy » Postavy » Nomádi - Makenna

Nomádi - MakennaMakenna je nomádka žijící s Charlesem.

Celé jméno: Makenna

Stav: upír

Datum narození: 1920

Datum přeměny: roku 1946 ve 26 letech

Původce přeměny: Luca

Místo původu: Malta

Barva vlasů: černá

Barva očí: rudá/černá

Výška: 157 cm

Vnější popis: Makenna je malá a štíhlá.

Zvláštní schopnosti: Nemá zvláštní schopnosti.

Vztahy v rodině/smečce: Jejím druhem je Charles.

Minulost:

Makenna pochází z maltské rodiny se zvláštním vztahem k vampyrismu. Jeden z jejích předchůdců – Luca - byl přeměněn kolem roku 400 před naším letopočtem. Laca ovšem svou rodinu neopustil, ale chránil ji, staral se o její blahobyt a všem prozradil, kdo je. Celá rodina považovala strýčka Lucu za rodinného ochránce a osobního svatého.

Přešlo několik generací a jeden ze vzdálených synovců Lucu požádal o přeměnu, jelikož jeho rodiče souhlasili, Luca mu vyhověl. Připadalo mu lákavé nebýt sám a stvořit dalšího ochránce, ale zklamalo jej, když si chlapec našel vlastní cestu. Přeměnil další několik členů a dva z nich se stali jeho stálými společníky. Ostatní rodinu z různých důvodů opustili, například Renata se přidala k Volturiovým. Od té doby, co sto let vybral dalšího člena, který měl napomoci ochraně rodiny. Dalším měla být Makenna.

Makenna se svým dědictví souhlasila, těšila se na něj, dokud nepotkala Charlese. Luca jí řekl, že se svého dědictví může vzdát, pokud bude chtít, ale ona se vzdát nechtěla, přesto nehodlal opustit Charlese.

Když se s Charlesem opět setkala, vše mu vysvětlila a než se Charles rozhodl připojit k upírům, vše prodiskutovali. Počkali tři roky, než si byli jistí, že Makenna Charlese nezabije, poté byl přeměněn, neboť věděla, že strýček Luca nepřemění nikoho, kdo není s rodinou spřízněn.

Renata pozvala Charlottu a Charlese, aby se k Volturiovým připojili na cestě do Forks, neboť Cullenovi stvořili nesmrtelné dítě. Jelikož Charles nevycítil žádnou nepoctivost, souhlasili, dokud nedorazili na mýtinu ve Forks.

 

Převzato z Oficiálního ilustrovaného průvodceSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Nomádi - Makenna:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!