Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Knihy » Postavy » Nomádi - Charlotte

Nomádi - CharlotteCharlotte je nomádna žijící s Peterem.

Celé jméno: Charlotte

Stav: upír

Datum narození: mezi lety 1920 a 1925

Datum přeměny: asi roku 1939, zhruba v 18 letech

Původce přeměny: Maria

Místo původu: jih Spojených států

Barva vlasů: světle plavá

Barva očí: rudá/černá

Výška: 152 cm

Vnější popis: Charlotte je velmi malá.

Zvláštní schopnosti: Nemá zvláštní schopnosti.

Vztahy v rodině/smečce: Jejím druhem je Peter.

Minulost:

Charlotte se k Mariině armádě dostala náhodou, byla na špatném místě ve špatnou chvíli. Bylo to v době, kdy Maria reorganizovala vojsko, přesto si neustále udržovala velké množství novorozených pro svou ochranu.

Peter pomáhal Jasperovi s výcvikem, zajišťoval, aby se navzájem nepozabíjeli, a staral se o ně. Právě on byl první osobou, s kterou Charlotte mluvila po přeměně. Během prvních týdnů jejího nového života pro ni představoval jedinou jistotu a než uplynul první rok jejího nesmrtelného bytí, zformovalo se mezi nimi pevné pouto.

Po nějakém čase Charlotte poznala, že se něco děje, Peter byl napjatý, rychle se rozzlobil a hádal se s Jasperem, který pro něj byl jako bratr, několikrát se jí zdálo, že s ní chce o něčem mluvit, ale nikdy k tomu nedošlo.

Jedné noci si Jasper začal volat novorozené jednoho po druhém, prý pro ně měl zvláštní instrukce, ale žádný se nevrátil. Když přišla řada na Charlotte, Peter byl blízko a vztekle a vystrašeně je sledoval. Poté křiknul na Charlotte, aby utekla, ta neměla důvod nevěřit mu a bez zaváhání se rozběhla, Peter ji následoval. Utíkali dlouho, než se zastavili.

Peter jí konečně vysvětlil, co se dělo, a sdílel s ní obavy o jejich další osud, ale rychle poznali, že vše, co o životě upírů věděli, se vztahuje jen na dané území. Brzy jim nový život začal připadat příjemný. Peter litoval jen toho, že tam zanechal Jaspera, proto se rozhodl vrátit se pro něj. Charlotte chtěla jít s ním, ale Peter odmítnul s tím, že sám se k němu dostane lépe.

Charlottu překvapilo, že se k nim Jasper přidal, ale v jeho přítomnosti se necítila dobře – vysílal kolem sebe depresivní vlny, proto se jí ulevilo, když se rozhodnul odejít. Raději měla Petera pro sebe.

Peter zůstal s Jasperem v kontaktu a poté, co potkal Alici, si jejich společnost Charlotte užívala mnohem více, nebýt jejich výstřední diety, lákalo by ji přidat se k nim.

 

Převzato z Oficiálního ilustrovaného průvodceSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Nomádi - Charlotte:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!