Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Knihy » Postavy » Lauren Malloryová

Lauren MalloryováLauren Malloryová byla spolužačkou Belly.

Celé jméno: Lauren Malloryová

Stav: člověk

Datum narození: 1988

Místo původu: Forks, Washington

Barva vlasů: bíle plavá

Barva očí: zelená

Výška: 168 cm

Vnější popis: Lauren měla hedvábné, rovné, stříbrně plavé vlasy, které nosila původně dlouhé. Těsně před čtvrtým ročníkem si je nechala ostříhat úplně na krátko.

Vzdělání/povolání: Maturovala na Střední škole ve Forks.

Minulost:

Než se Bella přistěhovala do Forks, byla Lauren u kluků nejpopulárnější dívkou školy. Ve druháku chodila s Tylerem a Mikem. Bellin příchod byl pro Lauren těžký, navzdory tomu, že byla Lauren hezčí, jí kluci dávali přednost.

Někdy během letních prázdnin po třetím ročníku oslovil Lauren údajný modelingový agent obchodního domu Victoria v Britské Kolumbii v Kanadě. Prozradil jí, že je rozenou modelkou a Lauren souhlasila. Rovněž jí řekl, že když se nechá ostříhat na krátko, bude vypadat výrazněji a pokud si pořídí profesionální fotografie, má budoucnost zajištěnou. Lauren utratila tři sta dolarů a za sestřih a fotky, které dělal agentův společník, více jej už neviděla.

 

Převzato z Oficiálního ilustrovaného průvodceSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Lauren Malloryová:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!