Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Knihy » Postavy » Irská smečka - Maggie

Irská smečka - MaggieMaggie z Irské smečky.

Celé jméno: Maggie

Stav: upír

Datum narození: 1832

Datum přeměny: 1847 ve věku 15 let

Původce přeměny: Siobhan

Místo původu: Irsko

Barva vlasů: zrzavá

Barva očí: modrá (člověk), rudá/černá (upír)

Výška: 157 cm

Vnější popis: Maggie je malá, velmi hubená a má jasně červené lokny.

Zvláštní schopnosti: Dokáže rozpoznat lež.

Vztahy v rodině/smečce: Je ve smečce se Siobhan a Liamem.

Minulost:

Maggie měla vždy problémy s autoritami, ať ve vesnici nebo v rodině, běžná přetvářka jí byla cizí. Pokud někdo řekl něco, co nesouhlasilo s jeho opravdovými pocity, tento rozpor instinktivně vycítila. Pokud se toto stalo, vždy cítila za povinnost tento rozpor odhalit, i když to vedlo k trestům, často velice krutým, nedokázala to ignorovat. Tato vlastnost nakonec způsobila, že se lidí v její přítomnosti necítili dobře, čím více jí byli lidé bližší, tím nepříjemněji na ně působila.

V polovině čtyřicátých let devatenáctého století její vesnice zanikla kvůli hladomoru, kdo mohl, odcestoval do Ameriky. Maggiina rodina se rovněž rozhodla odjet, ale neměli dost peněz na lístky pro všechny. Magiini prarodiče z matčiny strany byli nemocní a museli zůstat v Irsku a Maggie zde nechali, aby se o ně postarala. Ve skutečnosti – což Maggie věděla – ji nemilovali tolik, jako její sourozence. Život s Maggie pro ně byl utrpením a přemýšleli, zda její schopnost nepochází od ďábla.

Siobhan a Liam našli Maggie vyhladovělou a téměř mrtvou na cestě do Corku. Když se Siobhan Maggie vyptávala, dívka přirozeně odpovídala pravdivě.

Po přeměně Magiina schopnost zesílila, člověk na ni nemusel promluvit, aby poznala, jestli se jeho chování liší od toho, čemu věří. Ať daná osoba klame činy nebo vzhledem, Maggie to zjistí.

Jelikož k sobě Liam a Siobhan byli vždy upřímní, Maggie neměla problém s nimi zůstat, po přeměně na ni jakýkoliv druh klamu působí fyzicky nepříjemně.

 

Převzato z Oficiálního ilustrovaného průvodceSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Irská smečka - Maggie:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!