Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Knihy » Postavy » Irská smečka - Liam

Irská smečka - LiamLiam z Irské smečky.

Celé jméno: Liam

Stav: upír

Datum narození: okolo roku 1645

Datum přeměny: 1651, zhruba ve věku 36 let

Původce přeměny: neznámý

Místo původu: Irsko

Barva vlasů: tmavě hnědá

Barva očí: rudá/černá

Výška: 196 cm

Vnější popis: Liam je vysoký, štíhlý a má impozantní vzezření.

Zvláštní schopnosti: Nemá žádné zvláštní schopnost.

Vztahy v rodině/smečce: Liamovou družkou je Siobhan.

Minulost:

Liam byl irský bojovník bojující v povstání roku 1641 a později i proti Cromwellově znovudobytí Irska. Liam byl přeměněn náhodou – nadbytek upíří stravy na bitevním poli.

Liam po své přeměně prošel klasickým novorozeneckým chováním. Během prvních šesti měsíců potkala Siobhan, která mu vysvětlila pravidla. Liama ohromila Siobhanina krása a síla, brzy se spolu spojili, byť to nikdy neprobírali, vůdcem smečky byla Siobhan.

Když se Liam dostal z novorozeneckého období, začal si oběti vybírat – celá staletí zabíjel jen Angličany, i nadále patří angličtí vojáci k jeho oblíbené stravě.

Liam a Siobhan si byli vědomi zákonů a vždy se chovali obezřetně. Dokud se Volturiovi nezačali opíjet svou mocí, nijak mu nevadili, narodil se do světa, kdy zákony fungovaly a byly zavedené, jejich existenci nezpochybňoval.

Liama nikdy nefascinovaly talenty v gardě Volturových, když objevila Maggie, chtěla si vytvořit vlastní talentovanou upírku. Liam byl zásadně proti, obával se, že když Volturiovi objeví její existenci, ponesou napodobování nelibě. Hlavním důvodem byl fakt, že se o Siobhan nechtěl dělit, ale Siobhan si nakonec prosadila svou. Siobhan jej přesvědčila, aby dal Maggie šanci a on zdráhavě souhlasil, netrvalo dlouho a poznal výhody, které plynuly z Maggiiny společnosti a oblíbil si ji. Nakonec ji považoval za mladší sestru.

 

Převzato z Oficiálního ilustrovaného průvodceSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Irská smečka - Liam:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!