Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Knihy » Postavy » Garda Volturiových - Jane


Garda Volturiových - JaneJane z gardy Volturiových.

Celé jméno: Jane

Stav: upír

Datum narození: před rokem 800 našeho letopočtu

Datum přeměny: ve věku 12 nebo 13 let, přesné datum není známé

Původce přeměny: Aro

Místo původu: Anglie

Barva vlasů: světle hnědá

Barva očí: rudá/černá

Výška: 142 cm

Vnější popis: Nebýt dívčí tváře a plných rtů, mohla by být považována za mladého chlapce. Je malá a má dětský hlásek – vysoký a tenký. Obvykle působí apaticky a znuděně, přesto má panovačné vystupování.

Zvláštní schopnosti: Jane své oběti způsobuje trýznivou bolest, která ji okamžitě zneschopní. Její dar ovšem působí jen na jednu osobu a musí ji vidět.

Vzdělání/povolání: Je členkou gardy Volturiových.

Vztahy v rodině/smečce: Je dvojčetem Aleca a Volturiovy považuje za svou rodinu.

Minulost:

Jane si Aro vybral, když byla ještě dítětem, a chtěl ji nechat dospět v rodině. Ovšem jeho plány selhaly, když pověrčiví vesničané odsoudili Aleca a Jane k smrti upálením. Aro dorazil včas, aby dvojčata ze spárů soudců vysvobodil.

Zatím co Alec se soustředil, aby se oprostil od bolesti, Jane toužila svou bolest přenést na ty, co jí ublížili, to zformovalo jejich dary.

Zatím co Alecův talent je užitečnější v boji, Janin talent má častější využití. Už jen její přítomnost dokáže u návštěv a Arova publika vyvolat zdvořilost a zaručit ústupky.

Při boji z ní jde strach a její přítomnost zvedá reputaci Volturiových. Mimo to ji Caius používá k mučení upírů, Jane si časem osvojila Caiovo sadistické potěšení z utrpení.

 

Převzato z Oficiálního ilustrovaného průvodceSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Garda Volturiových - Jane:

 1
3. ksandy
19.06.2019 [17:10]

btw, všimli jste si, že hrála dceru Toma Cruise ve filmu válka světů? bylo jí tam tak 8 -9, ale byla výborná. Nádherně se bála. Emoticon Emoticon

2. rztf
15.03.2015 [9:11]

Je bezva mám ji rada Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

01.03.2012 [20:54]

AttiaJane je super!!! Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!