Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Knihy » Postavy » Garda Volturiových - Chelsea

Garda Volturiových - ChelseaChelsea, rozená Charmion, z gardy Volturiových.

Celé jméno: Chelsea rozená Charmion

Stav: upír

Datum narození: před rokem 1100 před naším letopočtem

Datum přeměny: okolo roku 1100 před naším letopočtem

Původce přeměny: Aro

Místo původu: Řecko

Barva vlasů: světle hnědá

Barva očí: rudá/černá

Výška: 160 cm

Vnější popis: Chelsea je malá a její postava má tvar přesýpacích hodin.

Zvláštní schopnosti: Chelsea dokáže ovlivnit pocity osob – může je zesílit nebo zpřetrhat.

Vzdělání/povolání: Je členkou gardy Volturiových.

Vztahy v rodině/smečce: Jejím druhem Afton, který je také členem gardy. Gardisté zachovávají Volturiovým takovou věrnost, jako by byli rodinou.

Minulost:

Chelsea se narodila nedlouho po původních Volturiových a jméno si často mění, aby nepoutala pozornost, neboť se stýká s lidmi a upíry mimo Volterru. Jméno Chelsea si vybrala v roce 1950.

Aro Chelsea objevil krátce poté, co zabil svou sestru. Okamžitě ji přeměnil a rozkázal jí připoutat k sobě Marca tak pevně, aby nikdy nemohl odmítnout Arovo přání. Marcovi to sice zabránilo v hledání způsobu sebevraždy, ale o cíle Volturiových se nezačal zajímat.

Chelsea se stala klíčovou součástí Arovy organizace. Její schopnost vytvářet a lámat pouta představuje sílu, která drží gardu a smečku pohromadě. Také dokáže rozpustit pouta mezi členy smečky, výjimkou jsou milující se páry, na ty její schopnost nestačí.

Právě ona brání dvojčatům zpochybňovat Arovo nadřazené postavení, pomáhá verbovat upíry, kteří neměli zájem se přidat – Heidi a Demetri. Jí vytvořená pouta trvají dlouho, nezmizí společně s ní, přetrvávají několik desetiletí nebo staletí, záleží na délce působení.

Díky svému postavení je nejdůležitější členkou gardy, nosí černou róbu jako vládci a vždy dostane, co chce. Například její druh Afton nemá žádný významný dar, ale zastává významné postavení v gardě. Chelsea si své postavení užívá.

Aro je vždy opatrný a nerad zůstává na někom závislý. Postaral se o to, aby byla Chelsea vystavena Corinině daru, Chelsea si neuvědomuje jeho skutečnou sílu, díky tomu by jí připadalo velice těžké opustit Volterru.

 

Převzato z Oficiálního ilustrovaného průvodceSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Garda Volturiových - Chelsea:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!