Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Knihy » Postavy » Egyptská smečka - Tia

Egyptská smečka - TiaTia z Egyptské smečky.

Celé jméno: Tia

Stav: upír

Datum narození: mezi lety 1790 a 1800, tři roky po Benjaminovi

Datum přeměny: pět let po Benjaminově přeměně, ve věku 17 let

Původce přeměny: Benjamin

Místo původu: Egypt

Barva vlasů: černá

Barva očí: rudá/černá

Výška: 163 cm

Vnější popis: Tia má husté, rovné, černé vlasy a bledou kůži s lehce olivovým odstínem.

Zvláštní schopnosti: Nemá zvláštní schopnosti.

Vztahy v rodině/smečce: Je družkou Benjamina.

Minulost:

Tia pochází z početné rodiny, kterou její matka nedokázala uživit, proto své děti předala svému druhému bratranci – Benjaminovu strýci. Tia musela opustit domov, když jí bylo pět let, jelikož uměla zpívat a měla hbité prsty, strýc si ji ponechal.

Když jí bylo sedm let, přišel ke strýci Benjamin a i přes to, že byl o tři roky starší, stali se nejlepšími přáteli. Tia byla první člověk, kterému Benjamin odhalil, že je schopen ovládat oheň, to ona navrhla, aby to ukázal strýci, neboť si byla jistá, že si jej ponechá a oni zůstanou spolu. Jak roky plynuly, jejich přátelství přerostlo v lásku a začali plánovat útěk. Nechávali si část peněz, které vydělali, místo toho, aby je všechny odevzdali strýci.

Benjaminovo zmizení Tiu zničilo a když objevili strýcovo mrtvé tělo, domnívala se, že je Benjamin také mrtev. Proto se vydala za svou matkou, která ji přijala díky penězům, které si s Benjaminem našetřili, a které teď patřili jí. Tia se živila zpěvem a přivydělávala si krádežemi, aby pomohla rodině.

Po několika letech její matka dostala nabídku, kterou přijala, a Tia se vdala za úředníka lodní společnosti a přestěhovala se do Suezu, kde se jí vedlo lépe, ale svého manžela nemilovala.

Když na zahradě uviděla Benjamina, nevyděsil ji ani jeho vzhled ani odhalení a rozhodla se s ním okamžitě odejít. Když si uvědomila, že jako člověk s ním nemůže zůstat, chtěla se stát upírkou.

Tie nikdy nepřirostla k srdci ani Kebi, ani Amun, v jejích očích Benjamina využíval jako jejich strýc, ale jelikož měli stejný cíl – zajistit Benjaminovi ochranu – tolerovala jej.

 

Převzato z Oficiálního ilustrovaného průvodceSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Egyptská smečka - Tia:

 1
1. pesbig@email.cz
01.05.2014 [13:45]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon nuda

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!