Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Knihy » Stmívání » Twilight série vyplňuje prázdnotu po HP knihách

Twilight série vyplňuje prázdnotu po HP kniháchČtěte a uvidíte...

Originál si můžete přečíst tady.

Cullenovi

První kniha v romantické fantasy sérii je Twilight.

Kniha začíná momentem, kdy se Bella Swanová, 17-ti letá vypravěčka, přestěhuje do melancholického města ve Washingtonu za svým otcem po té, co se její matka opět vdala. V knize se Bella popisuje jako "absolutně obyčejná... hlavně díky nemotornosti, což mě dělá téměř zdravotně postiženou".

Ale co vypadá jako začátek normální teen románu, se úplně změní, jakmile Bella narazí na dva chlapce ve městě. Věc ohledně těchto dvou chlapců však spočívá v tom, že jeden z nich je upír a druhý vlkodlak.

Sara Coccis (16, Portsmouth) řekla, že má všechny knihy série, ačkoli ji nikdy dříve čtení moc nebavilo. "Mí rodiče se snažili, abych četla víc," řekla. "Ale já jsem nikdy nejevila zájem. Nic nezaujalo mou pozornost, dokud mi kamarádka nepůjčila kopii Twilight. Stala jsem se závislou."

Dne 2.srpna vyšel čtvrtý a poslední díl série - Breaking Dawn. Mnoho knihkupectví po celé zemi v tom hrálo roli.

Tři roky a tři další knihy, New Moon, Eclipse a Breaking Dawn, od chvíle, kdy byl vydán Twilight, se tato série stává čím dál tím více populární, zvláště po vydání posledního dílu.

Další je filmová verze Twilight, která přijde do kin 21.listopadu.

Twilight byl vydán na podzim roku 2005 byl prvním románem Meyerové. Stal se New York Times bestsellerem, kromě jiných úspěchů. Dokonce byl přeložen do 20 jazyků.

Přestože jsou tyto série převážně pro ženy, staly se knihy pro některé muže stejně lákavými.

Josh Behild (15) byl po škole ve veřejné knihovně se svými přáteli, když se poprvé setkal s knižní sérií. "Jedna sestra mého kamaráda četla knihu a on řekl, že nebyly zase tak špatné, takže jsem si vzal kopii," řekl. "Jsou tam "dívčí věci", vypravěčem je dívka, ale co? jsou tam upíři, zlí upíři."

Série, které kráčejí ve stopách HP série, se dostaly i do zboží. Obchody s oblečením, speciální skupinová trička a alternativní teen oblečení, má řadu Twilight příslušenství, mikiny s kapucí...

Marcia Sounds, mluvčí Barners a Noble, řekla, že knihy byly velice úspěšné. "Měli jsme zástupy lidí před dveřmi obchodu dřív, než byla kniha vydána," řekla. "Některé obchody měly problém udržet je na skladě, jakmile vyšel první. Knihy jsou skvělé, protože se líbí všem."

Zní to, jako by se řeklo, že postavy jsou jako čtenáři a jelikož HP série skončila, více a více čtenářů se zajímá o fantasy knihy.

"Myslím si, že díky úspěchu HP knih, teenageři, kteří obvykle neradi sedávali a četli, našli nový žánr knih," řekla. "Dostat teenagery ke čtení, bez ohledu na typ knihy, je vždy pozitivní věc a rodiče to vědí."

~ Amie Plummer ~


Zdroj: Bellaandedward.com
Fosters.comSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Twilight série vyplňuje prázdnotu po HP knihách:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!