Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Soutěžní povídky » Vánoční drabble od zuzinecckaa

Vánoční drabble od zuzinecckaaPovídka Kouzlo Vánoc od zuzinecckaa se umístila na 20. místě s celkovým počtem bodů 13 v třetí kategorii.
Gratulujeme!

Edit: Článek je ponechán v původní podobě.

Kouzlo Vánoc


Renesmé zírala z okna na to úžasné kouzlo. Dlouho tu bylo teplo, takže až teď teprve začala padat ta zledovatělá voda.Sníh.
Nessie nemohla usnout, tak moc se těšila na ráno. Těšila se, co jí Santa přinese za dárečky, ale momentálně byla jenokouzlena tím, co venku tvořilo bílou vrstvu. Sníh.
Náhle tam zahlédla velkého bílého sněhuláka. Byl celý bílý a ze sněhu, místo knoflíků kamínky, mrvkev jako noc ahrnec namísto čepičky. Když zpoza něj vylezl Emmett a vyplázl na ni jazyk, už se neovládla.
Vyběhla za chlapy ven a pomáhala jim stavět sněhulákovu rodinu. To ji moc bavilo!

zuzinecckaaSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Vánoční drabble od zuzinecckaa:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!