Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Filmy » Rozbřesk » Nový plakát k Breaking Dawn

Nový plakát k Breaking DawnNový plakát k první části Breaking Dawn se dnes objevil v internetovém světě.

Server Play.com dnes uveřejnil náhled nového plakátu k první části Breaking Dawn (v kinech v ČR a SR od 17. listopadu 2011) a také jej nabízí v předprodeji.

Můžeme na něm vidět všechny hlavní postavy a Edwarda, Bellu a Jacoba jsme mohli v podobném podání vidět i na obalu připravovaného kalendáře a minulého plakátu, který Summit vypustil (viz. článek NoemiVolturiCullen zde).

Bohužel zatím náhled není v HQ.

 

Zdrojem je stránka BreakingDawnMovie a Hanulka. :)Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Nový plakát k Breaking Dawn:

 1 2 3   Další »
26. Jana
11.10.2011 [10:57]

Plakát na mě neudělal dobrý dojem...všichni vypadají usedle a bez náboje...tento díl je plný akce a proto se na něj moc těším... Emoticon

30.09.2011 [20:12]

Sima777Edward je ako buzerant...hrozny tam je!!

24. arabek
18.08.2011 [22:00]

arabekNo Já tak nějak souhlasim z většinou. Edward vypadá jako naprostej ubožák a Bella hrozně divně. Nevím, je to divné. Celý takový ... no nijaký. A Jacob? Raději No Coment.

18.08.2011 [20:36]

Danca95Naprosto souhlasim s komentářem Myfate.. krásně to vystihla Emoticon

18.08.2011 [19:27]

enchantressMyfate: Vystihla jsi to dokonale... Souhlasím ;)

21. Myfate admin
18.08.2011 [19:22]

MyfateNedá mi to a také musím vyjádřit svůj názor na tento plakát:
Červené zabarvení podle mě symbolizuje fakt, že hlavní část knihy je Bellin porod a přeměna, což je dosti krvavá záležitost. A upřímně, je to to první, co se mi vybaví - ještě společně s Belliným prvním lovem -, když vidím ty plakáty.
Samotné postavy jsou dle mého názoru velmi dobře vystižené.
Bella a Edward vypadají a jsou oblečeni jako průměrní američtí mladí manželé z dobrých rodin. Zároveň tím možná tvůrci chtěli vyjádřit to, že se Cullenovi snaží začlenit do společnosti lidí a nevyčnívat.
Naopak Esmé, Carlisle, Alice, Jasper, Rosalie a Emmett vypadají jako opravdoví upíři. Rosalie a Emmett už od třetího dílu, ale ostatní až teď. A myslím, že je to tak správně, protože ve čtvrtém díle se poprvé všichni z velké části pohybují pouze mezi upíry a vlkodlaky, výjimkou je snad jen svatba a návštěva Charlieho.
Světlejší barvy oblečení všech tří - Jacoba, Belly i Edwarda -, narozdíl od ostatních, kteří jsou oblečeni v tmavých, možná dokonce černých oděvech, dávají tušit, že se hlavní zápletka filmu bude točit kolem nich. To samé říká i velikost jednotlivých postav a jejich rozmístění.
Také mi přijde, že Jake má oblečení v barvách svého kožichu ve vlčí podobě. :-)
Odstíny šedi nad jejich hlavami mi připomínají, že pro nikoho z nich nebude nadcházející období jednoduché a ještě dlouho to nebude vypadat na konec "A žili šťastně až do konce věčnosti" a zároveň atmosféru při okázalém příchodu Volturiových na scénu a vážnost celé situace.
No, už bývá snad jen dodat, že by mě zajímalo, jak budou vypadat ostatní vlci a upíři...

20. wall
18.08.2011 [18:53]

Mno...Tak tohle se dá shrnout jedním slovem-mazec.Připadá mi, že každým dílem jsou podobní knižní předloze míň a míň...
Esme je dokonalá-ale moc mi jako "máma", která má v povaze vepsanou lásku, mi nepříjde...Carlisle?O tom se radši ani nezmiňuju, protože by to byly dost sprosté slova...Prostě hrůza...Nedokážu si ho představit jako "člověka", natož doktora...Celkově jeho vzhled pokazili.Emmet-Na to nic nezkazili, vypadá podle mě pořád stejně, knižní předloze se podobá...K němu bych neměla vítky.Rosalie-Dokonalá, ještě aby ne :), ale zase, vlasy už jsou spíše hnědé, než blond, což se knižní podobě pod nepodobá...Jasper-Na toho nemám co říct, prostě dokonalost.Alice-Obličejem je v pořádku, ale vlasy měla nejhezčí v jedničce.Prostě už se to kninží předloze nepodobá...Edward-už nemá ten rozcuch, kterým byl prosnulý a i tak se mi zdá...jiný...Celkově se mi postavy nelíbí až na Emmeta a Jaspera...Všichni mi připadají opálení (až moc)...je to čistě můj názor...Jsem z toho po pravdě zklamaná...:(

18.08.2011 [18:49]

CharlotteAlannaWildBella vyzerá neskutočne dobre, čo ma dosť prekvapilo... konečne ako Cullenová Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Edward vyzerá dobre tiež, ako vždy, aj keď sa mi zdá akýsi upätý - toľko môj názor Emoticon jacob... je proste jacob... on jednoducho vazerá stále rovnako Emoticon A potom Cullenovci v pozadí - no Esme, Emmet a Rose jednoducho vyzerajú fakt super a nemajú chybu Emoticon Emoticon zato sa mi zdá, že carlisle má nejaké divné vlasy, ale to je možno len tou diaľkou Emoticon Alice som už komentovala a Jasper tiež vyzerá celkom ok Emoticon
v každom prípade sa teším na film Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18. TonQa
18.08.2011 [13:44]

TonQacelkom dobreee.... Emoticon Emoticon Emoticon

17. Esme97
18.08.2011 [10:31]

Esme97BelušeEc:
Přesně, konečně někdo se stejným názorem, jako mám já Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2 3   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!