Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Info » Volterra pod lupou

Volterra pod lupouKdo je Chelsea, Didyme, Afton a další? Mě to také vrtalo hlavou velmi dlouho. V tomto článku přináším výsledky svého bádání.

Didyme - Markova manželka

Nešťastný příběh upírky přinášející štěstí

Narodila se přibližně 1 300 let před naším letopočtem jako mladší sestra Ara. Aro ji přeměnil přibližně 10 let po tom, co se stal upírem. Doufal, že bude jeho biologická sestra mít nějaký dar, který by mohl využít. Didyme bohužel neměla takou schopnost jakou očekával, okolo Didyme zářila aura štěstí. Protože kolem sebe šířila tuto auru, mnoho lidí si ji zamilovalo. Ona ale vřelé city opětovala jedině Markovi, Arovu důvěryhodnému příteli v jeho tostoucím klanu - Volturi. Dvojce se měla moc ráda a tak jim přestalo záležet na Arově plánu ovládnou svět upírů. Po staletích s Volturiovými se rozhodli odejít. Aro předstíral, že mu to nevadí, ale kdyžto nikdo nemohl zjistit, zabil Didyme, protože nechtěl ztratit Marka, kvůli jeho daru - vidět vztahy. Ačkoli měl Aro Didyme rád, ale obětoval ji pro moc.

Po smrti Didyme, donutil Aro Chelseu využít svého talentu a donutit tak Marka cítit věrnost k Volturiovým. Marcus se tak stal úplně apatickým, bez zájmu o cokoli. Nikdy nezjistil, že za smrtí Didyme stojí Aro.

Marcus se mezi Volturiovými projevuje nejméně, ale několikrát se zastal Edwarda a Belly, protože jejich láska mu možná připomíná jeho lásku k Didyme.

 

Athenodora - Manželka Caia

Světlovlasá s křídovou kůží. Témeř neopouští Volterru (jen na lov nesmrtelných dětí a několika dalších milníku upíří historie). Nemá žádné zvláštní schopnosti. Jméno Athenodora znamená Dar od Athény (řecké bohyně moudrosti).

Sulpicia - Manželka Ara

Vzhled jako Athenodora. Nemá žádné zvláštní schopnosti.

Afton - Člen gardy

Má dar, ale nevíme jaký. Jeho manželkou je Chelsea.

Chelsea - Členka gardy

Vysoká, elegantní, krásná jako Rosalie nebo Heidy. Má dar - manipuluje se vztahy. Donutila Marka, aby zůstal ve Volteře po smrti Didyme. Její úkol je oddělit vinné od nevinných narušením vztahů s ostatními. Když má Aro o nějakého upíra s darem zájem, posiluje jeho vztah k Volturium a oslabuje vztah k ostatním. Neumí narušit mos silné vztahy (Edward&Bella). Její dar neprojde přes Bellin štít. Její manžel je Afton. Chelsea znamená přístav.

Corin - Členka gardy

Má neznámý dar. Jméno možná odvozeno od francouzské podoby slova kopí.

Demetri - Člen gardy

Milionkrát talentovanější stopař než James. Je vysoký a hubený, má olivovou křídovou pleť, tmavé vlasy na ramena (ve filmu krátké). Nelítostný bojovník. V New Moon flirtuje s Heidy, ale v Eclipse Edward říká, že chodí s Jane.
Poznámka: Nevím, nevím. Aby to děvčata nezjistila.Přemítám jestli by byl lepší zápas Jane vs. Heidy nebo Jane&Heidy vs. Demetri.

Felix - Člen gardy

Podobné postavy jako Emmett Cullen. Má olivovou křídovou pleť. Jeho dar je síla. Felix znamená štěstí, úspěch. V New Moon flirtuje s Giannou.

Heidy - Členka gardy

Dar být lovec i návnada zároveń. Má dlouhé, lesklé, mahagonové vlasy. Flirtuje s Demetrim.

Renata - Členka gardy

Arův osobní štít. Dar -  odráží fyzické útoky.

Santiago - Člen gardy

Pravděpodobně nemá žádný dar. je asi velmi silný.

Gianna - Lidská sekretářka

Je s Volturii protože doufá, že jednoho dne bude jako oni. Stephenie se ale vyjádřila, že se stala večeří.

Jane a Aleca jsem sem nezařadila, protože je o nich na netu informací dost.

 

 

 

Čerpáno z: http://twilightsaga.wikia.com/

Poznámka je můj postřehSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Volterra pod lupou:

 1
2. :D
23.02.2014 [11:31]

Corin má dar štěstí ne? Používaný na manželky

27.05.2011 [19:18]

NespoutanaTvoje myšlenka na boj Jane vs. Heidy nebo Jane&Heidy vs. Demetri mě zaujala Emoticon Určitě by to bylo zajímavé v obou případech Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!