Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Info » Twilight herci, pojďte do Čech

Twilight herci, pojďte do ČechDostaňme twilight herce do Čech! Skupiny, časopisy, radia... Pokud zde již takový článek je, tak se omlouvám.

Boj za Twilight herce v Čechách

Takhle se jmenuje skupina na facebooku. Je to skupina založená, kvůli tomu, aby jsme sehnali, co nejvíc lidí, kteří chtějí, aby na premiéru Eclipse, přijeli Twilight herci do Čech. Je sice malá pravděpodobnost, že se nám to povede, ale malou šanci přece jen máme. Na premiéru New Moon jedou herci do Německa a do Čech se ani nepodívají. Proč by to na premiéru Eclipse nemohlo být obráceně? Já jsem zatím napsala na pár časopisů a rádií. Zatím mi nic nenapsali, ale nevíte, co se může stát. Mluvila jsme s pár lidma, ale ani u nich to nevypadá zrovna nejlíp.  Všechna rádia zatím nechtějí pomoct.Takže, čímkoli můžete pomoci, pomožte. Přihlašte se na facebook, na tu skupinu. Sepište petice, pište do radií a časopisů, prostě všechno, co Vás napadne.

 

Pokud chcete jiné infomace napište mi na email: BellinkaSwan@seznam.cz nebo na veronika.jelinkova97@seznam.cz

ICQ: 472080749

Skype: Veve-Cullenová-Pattinsonová-Digoriová (veryska.jelenkova)

Děkujem za každou pomoc.


 

Moje shrnutí :DSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Twilight herci, pojďte do Čech:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!