Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Info » RPG Twilight

RPG TwilightPozorně čtěte. Vím, že bude zase kritizování a podobně, ale jde o to, že to RPGčko, které bylo dřív, tak trošku zkrachovalo, díky nejmenovaných lidem.

Hledáme nové hráče, kteří by si chtěli zahrát. Je to samozřejmě na způsob Stmívání. Samozřejmě menší změny tam jsou. Nebo teda jedna menší.

V minulé hře se nenašla Esmé a proto začala Carlisle chodit s Kate z Denali a poté se vzali. Tudíž Esmé se nehledá.

Co se týče hrdinů z knížek, jsou většinou všichni. Ale přecejenom nějací chybí.

Emmett Cullen, Rosalie Hale,Jacob, Jacobův otec, všichni vlkodlaci, Bellin otec, ostatní upíři (kromě Cullenů a Kate z Denali) a všichni lidé (kromě Jessicy Stanley).

Pokud byste měli zájem si zahrát, mrkněte na http://twilightworld-rpg.blog.cz/rubrika/pravidla.

Přihlášky, tedy profily se svojí postavou posílejte na e-mail twilightworld-rpg@seznam.cz

Celé jméno (Přezdívky, pokud postava nějaké má. Jméno Cullen smí mít jen původní Cullenovi, když se postava za Cullena provdá nebo ji adoptují):
Rasa: (člověk, vlkodlak, upír)
Datum narození (upíři datum proměny a jméno toho, kdo je proměnil, pokud ho znají), věk postavy:
Původ postavy (město, země):
Popis postavy (vzhled, charakterové vlastnosti, záliby):
Povolání (např. student, učitel, lékař):
Historie postavy (je to důležitá část popisu a měla by být dobře zpracována):
Speciální talent (pouze upíři a vlkodlaci - bez výjimky může každý mít pouze jeden - můžete se naučit během dlouhého života spoustu pro vás užitečných dovedností, ale pouze jeden bude výjimečný):
Majetek (zde můžete posílat odkazy na vzhled vašeho domu, pokud vlastní postava další věci, můžete přidat jejich obrázky)
Obrázek postavy
Dotazy pište do komentářů. Ještě jednou říkám, že chápu, když bude zas někdo kritizovat, že už je toho na internetu hodně, ale pochopte. Jen obnovujeme tu hru, kterou zničili nejmenovaní lidé. Děkujeme za pochopení.
Doufám, že se vás přihlásí hodně.
Samozřejmě nemusíte mít postavu z knížky. Můžete si postavu i vymyslet. Můžete začínat hned jako upír, vlkodlak či člověk. Jen k tomu musíte mít dobře zpracovanou minulost. Čím líp bude zpracovaná, tím bude lepší si to představit.
Těšíme se.
Edward Cullen(Jessica Brikker), Carlisle Cullen a Anya Canyr ... http://twilightworld-rpg.blog.cz


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek RPG Twilight:

 1
3. natálie cvrčková
12.09.2011 [17:00]

naty ček dobrý film sem vaše fanynka Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. natálie
12.09.2011 [16:57]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon naty dobrý film Emoticon Emoticon Emoticon

1. natálie
12.09.2011 [16:56]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!