Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Info » Pevnostní speciál

Pevnostní speciálČasopis Pevnost vydal Upíří Speciál zaměřený na Stmívání. Obsahuje 14 plakátů A3 s hrdiny filmu Stmívání a balíček herních karet s motivy z filmu. Je v prodeji od konce listopadu 2009 do ledna 2010, maximálně do půlky února.

 

PEVNOSTNÍ SPECIÁL KOUŠE PO UPÍRSKU

 

 Bella nebella kdysi jedna Bella. A ta to se světem skoulela tak mistrně, že jí momentálně zobe z ruky jako málokomu dřív. Upírské Stmívání se prostě zakouslo do planety a všechny náctileté krvinky mu samy letí do chřtánu s blaženým úsměvem na tváři. Přesto ale nový pevnostní vampýrský Speciál není pouze pro školou povinné. Naopak. Čerstvě prolitá krev přece patří všem.

 Člověk by snad musel být z jiné galaxie, aby si nevšimnul, co se kolem ságy Stephenie Meyerové strhnulo za cirkus. Pětaosmdesát milionů výtisků v osmatřiceti různých jazycích, to jsou opravdu zdrcující čísla. A aby toho nebylo málo, hned vzápětí dorazily filmové adaptace, přičemž *Nový měsíc* od prvních týdnů svého vysílání v kinech cupuje jeden rekord za druhým. Zkrátka a dobře cenit si kupní síly náctiletých slečen, které jsou hlavním konzumentem tohoto romantického šodó, evidentně frčí. A to se uvědomili i v Pevnosti, a proto vsadili na Stmívání a jeho pokračování ve svém novém zimním Speciálu. Na rozdíl od jiných periodik ale Pevnost ze své pozice magazínové jedničky na poli tuzemské fantastiky proprala Bellu a Edwarda od hlavy až k patě. A evidentně se při tom docela bavila.

 Přehlídka tesáků začíná pochopitelně důkladným ohlédnutím se jak za filmovým *Stmíváním* a novým *Novým měsícem*, tak za celou knižní ságou, díky níž se rozpištěl celý holčičí svět a díky které stoupl o tisíc padesát procent prodej umělých upířích klektáků. Jelikož ale Edward Cullen rozhodně nebyl prvním cucalem krevních destiček na světě, rozhodli se pevnostní redaktoři posvítit si také na jeho nejslavnější předchůdce s Vladem Drákulou v čele. Trocha té fantaskní vědecko-populární publicistiky pak každého čtenáře naučí, jak takového upíra vlastně na ulici poznat. A žádné tlemení, nikdy nevíte, kdy se vám budou podobné vědomosti hodit.

 Nakonec pak přichází rozverný „antistmívací“ fotoromán, žonglující s kánonem *Nového měsíce* bez nejmenšího respektu a bez obavy z pokousání, a také zajímavá studie nových upírských romancí, které by mohly sáze Stmívání jednou dost radikálně zkrouhnout a ukrást počet čtenářek a čtenářů. A komu ani to nestačí, může si celý svůj pokojík vyzdobit hned čtrnácticí exkluzivních filmových plakátů, týkajících se *Stmívání*, které jsou ve Speciálu jako exkluzivní příloha. Plus jako další bonus byly přiloženy karty s motivy z filmu. To ujde, uznejte sami. Duše milovníka dětí noci je navýsost spokojená.

 

autor: Daniel Storch

 

obálka časopisu

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Pevnostní speciál:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!