Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Filmy » Stmívání » Hodnocení traileru

Hodnocení traileruJsem milá, usměvavá, výřečná, krapet drahá, za to však skladná...

Chcete mě?

...

Že ne?
Tak si trhněte levou nohou.
A pro jistotu si trhněte i tou pravou, aby jí nebylo líto.

To je mi ale podivný úvodník článku, co? A tak to má být. Možná si většina z vás myslela, že už je po mně... Ale opak je pravdou... Já jsem živější než kdy jindy. Muhahááá...

Jen jsem dost zaneprázdněná školou a hledám volné skulinky. Ale víte, když jsem si přečetla, že je naše stránečka de facto "na nic" (což tedy není - my to víme - vy to víte - a zbytek nám může, víte co), začala jsem zpytovat svědomí a řekla si, že bych konečně mohla dodělat nějaké své rozdělané a rozpřekládané věci, aby naši (ne)věrní čtenáři měli, co číst... Tak tedy jdeme na to...

Bella and Edward

Brouzdala jsem po netu a hledala nějaké ty reakce na nedávno vypuštěný (rozhodně ne rozpuštěný) nový Twilight trailer. A dokonce jsem i něco našla. Podívejme se tedy na dvě zahraniční reakce:

POPWATCH BLOG

Originál si můžete přečíst zde.

Myslím, že je dobře, že vím více o upírech než o technologii, protože jsem si kvůli instalaci Twilight widgetu musela přizvat inženýra armádního sboru, jelikož jsem si mále okousala nehty z toho, jak bezradně jsem si připadala. Avšak mezitím, co jsem se trápila s widgetem, se trailer objevil na YouTube. A mé první dojmy?

1. Polibek mezi Bellou a Edwardem - není tak špatný. Spíš dost žhavý (vášnivý). Díky plakátům jsem se obávala toho, že mezi nimi neproudí žádná chemie. Jsem ráda, že vidím, že jsem se spletla.

2. Zdá se to jenom mně, nebo má Robert Pattison americký přízvuk, který vyznívá jako mladý Marlon Brando? Bella: "Dlužíš mi nějaké odpovědi!" Edward: "Já bych si raději poslechl tvou teorii." (netuším, jak přeložit slang - proto je to přeloženo spisovně) A trochu dále: "Má rodina se liší od ostatních našeho druhu." To je jako z Kmotra.

3. Přála jsem si zhlédnout víc než jen pár sekund Alice a ostatních Cullenových a setkání s Jacobem.

4. Docela cool je ten trik, co provede Edward s jablkem. Vlastně? všechny akce vypadají docela cool, i když by dialog by mohl mít více? šťávy.

~ Adrienne Day ~

CanMag
Originál si můžete přečíst tady.

I když to nikdo nehodlá říct, já to udělám. Twilight vypadá dobře. Nechápejte mě špatně, mohlo by to být skvělé, je těžké vynášet soudy nad upírskou romantikou, která obsahuje nějaké vážné momenty.

Twilight trailer
Snažím se pochopit, proč by všichni upíři chtěli zakousnout právě Kristen Stewart. Kdybych měl bratra, který by se všeho vzdal kvůli nějakému smrtelníkovi, byl bych naštvaný.

Ano, trailer ukázal pár zajímavých efektů, ale nikdo nedokáže zabránit názvu teen-romantika. Mé názory jsou samozřejmě jen mé, ale viděl jsem příliš mnoho bizardních adaptací splácaných Hollywoodem na to, abych byl optimistický.

~ Ryan Parsons ~

Na trailer se kouněte tady.


Zdroj:
Popwatch.ew.com
Canmag.comSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Hodnocení traileru:

 1
1. cialis_samples
25.02.2015 [21:01]

I just couldn't depart your site before suggesting that I actually enjoyed the standard information a person provide for your visitors? Is gonna be back often in order to check up on new posts

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!