Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction parodie » Žhavé trenýrky - 5. kapitola

Soutěž - Twilight kresba - Edward Cullen by Kofis


Žhavé trenýrky - 5. kapitolaTak, po hodně dlouhé době další díl. Pořád stejně ujetý a úchylný, tak si ho užijte Bella zažije spoustu dobrodružství. :D Pěkné počtení prejí úchylové Anamor8 a misppule. :)

Emmett zmizel i se svým mrtvým hadem pryč. Když v tom přiběhl další pablb rodiny – Jasper. Zastavil se kousek ode mě a zíral na mě. Jako by v životě neviděl nahou ženskou. To se mu Alice neukazuje a dělají to potmě?

Najednou stál Edward před ním a bránil mu ve výhledu na mě. Rukama mě chytil a přitáhl na svoje záda. No na předek prostě nemohl. Zanadávala jsem si v duchu.

Chytil mě za pas a běžel se mnou pryč, Jasper nás pronásledoval. Alespoň někdo má vkus a ví, co chce. Škoda jen že to neví i Edward. Po nějaké době to vzdal, anebo byl Edward natolik rychlej, že mu utekl. Edward si někam odskočil, někdo mě přepadl a začal mě zuřivě objímat a trhat ze mě zbytek oblečení, konečně Edward! Pomyslela jsem si, ale proč je tak chlupatej, to mi nešlo do hlavy, otevřela jsem oči a uviděla medvěda!

„Aaaaaa, zařvala jsem," medvěd taky zařval, jen co to udělal, taky jsem zařvala, takhle to šlo do doby, než se vrátil Edward. Konečně přiběhl Edward, skočil po medvědovi a zakousl se mu do krku. V tom mě, ale chytlo něco studeného. Nemohla jsem vykřiknout, protože mi přikryl ústa. Byla to studená ruka, upíra. Ale Edward pořád sál medvědovi krev.

Podívala jsem se na toho dotyčného, byl to Jasper, oči měl černé, div neslintal, pořád si mě tak divně prohlížel, jako bych byla kus masa. Nebo libovej bůček, Edward se pořád věnoval medvědovi a Jasper mě za nohu táhl někam pryč a máš to.

Tím mi uvolnil pusu. Sice jsem chtěla skoncovat s pannenstvím, ale s Edwardem, ne Jasperem.

„Edwarde!“ zakřičela jsem. Ale nic, dál si všímal medvěda. Si dělá prdel. „Edwarde!“zkusila jsem to znovu ale nic. To už mě nasral. „Do prdele Edwarde, ser na medvěda, mě chtěj znásilnit!“ zakřičela jsem dost naštvaně.

„Já?“ divil se Jasper.

„Ne asi Franta Clause. Kdo jinej mě tu chce sežrat!" vřískala jsem na něj. V tom nás už dohonil Edward. Jasper se na něj jen vyděšeně podíval a pak vzal nohy na ramena. Pomalu jako kreslená postavička zmizel a za ním byl jen obláček kouře.

Zase nic, já snad budu panna do smrti, „se na to!“ zařvala jsem a kopla do ježka a nechtěně trefila Edwarda do citlivých partií, aby o něj přišel, to by mi tak scházelo, Edward se, se zaskučením svezl na zem. Měla jsem chuť ho nakopnout, někdy mi připadal jako teplej. Naštvaně jsem odešla.

Z křoví vyskočil velký vlk,

„Jdi někam, Jacobe!“ řekla jsem a šla pryč. On si zase zalezl do křoví a čekal na další oběť. Netrvalo dlouho a přišel Emmett.

Jacob neváhal a vyskočil z křoví.

„Dej sem peněženku!" zavrčel v myšlenkách, protože si ho spletl s tím svalovcem od vedle, tedy Edwardem. Emm se na něj vykuleně podíval a šel pryč, proč by se taky zahazoval s takovým opelichaným psem.

„Peněženku nebo život!" zavrčel Jacob v hlavě

„Co chceš štěně?" zasmál se Emmett a chtěl odejít. Jenže ten pes byl jako zhulenej.

Jistě, tam za zatáčkou jsi dal jointa a začínalo to na něj působit, slintal jako, no, jako vlkodlak. Jacob začal výt, jako praštěnej, nebereme v úvahu to, že ho Bella honila s pánvičkou po lese. Protože jí poslintal triko. To triko bylo drahý a hlavně dárek od Edwarda. Bylo růžové s Edwardovou hlavou. A teď měl místo hlavy velkou slintavou skvrnu.

Což naštvalo Bellu, Edward přece není velká oslintaná skvrna, i když by se nad tím dalo uvažovat. Ale co, Jacob pelichá a s tím nic nenaděláme, sem tam mu v kožichu poskočí ta blech, ale je línej se umýt, no spíš neumí plavat – jen čubičku a to by daleko nedoplaval.

Bella za ním běží, v ruce má svou novou pánvičku, kterou si původně pořídila pro Edwarda. Speciální certifikovaná ocel, která je i s adamantiem, je nezničitelná.  Nejdřív se jako baseballista na pálce párkrát napřáhla do prázdna a pak se rozeběhla za svou kořistí.

Sem tam zakopla o kdejakého mravence, jednou si sedla na ježka, potom si musela vytahovat ostny ze zadnice, ježek se radši schoval do křoví a veškerá zvěř se před Bellou schovala.

Jenže ten upír nebyl zvíře, a tak se jí Edward připletl pod nohy taky. Šlápla mu botou od bahna na obličej a on tak měl nové tetování.
„Bello, dej tu svou tlustou nohu pryč s mého obličeje," slušně ji požádal a ona si vzpoměla. Ustoupila a podívala se na Edwarda, který se zvednul. Nemohla uvěřit, co viděla. Edward měl na sobě červený korzet a podvazky.
„Co to má být?" ptala se ho celá poplašená.  Edward najendou začal tančit a  zpívat.

„Já jsem transexuální upír z Transylvánie." Bella neváhala a zaběhla si pro kostým bílého králíka, po cestě hodila tlamu a zahučela do jezírka.

„Do prdele! Co jsem komu udělala! Můj přítel je transka z Transylvánie ke všemu na devadesát procent impotent. A já ještě zahučím do jezírka!" zakřičela Bella naštvaně. Poté si stoupla a voda jí dosahovala sotva po kolena. Její triko už nebylo růžové ale spíš zelené a místo Edwardovy fotky a slin měla bahno. Pomalu se ploužila domů, po cestě potkala Emmetta převlečeného za červenou karkulku, sukýnku měl sotva pod zadek a ty jeho chlupaté nohy, Belle se udělalo špatně a běžela domů. Celá udýchaná se opřela o strom a tam se to stalo – napadla ji vzteklá veverka, prvně Bellu kousla do ruky a potom jí začala trhat vlasy.

Bella se s veverkou zběsile prala, když najednou veverka začala používat kung-fu. Ale Bella se nedala a použila, co uměla z boxu, který dělala jako malá. Až nakonec dala veverce nakládačku 5:4, byl to velmi vyrovnaný souboj. Ale nakonec vyhrála Bella. Dala veverce takovou pěstí, že druhou veverka vzala o strom.

„Chceš si to rozdat?!" křičela Bella a boxovala.

„Jo!" ozvalo se zpoza a stromu vyšel James spanilý.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Žhavé trenýrky - 5. kapitola:

 1
21.07.2014 [17:40]

venaCullen Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. Taaw143101
19.05.2011 [14:20]

Vz úúchylovéé Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Ale nie Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Kvelé! Emoticon
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon CHcelo by to pokračko Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!