Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction parodie » Příjezd Volturiových

Parodie o příjezdu Volturiových ke Cullenům. Prosíme o komentáře se svými názory. Terushka a CullenBlack

Tak jako každé normální odpoledne u Cullenů, Alice nakupovala nebo probírala šatníky. Jasper si hrál s Emmettem, Edward přehrával tu falešnou "ukolébavku" Belle, která si nejspíše myslí, že má hudební sluch. A Esme přemýšlela nad tím jakým odstínem růžové vymaluje pokoj Edwarda a Bells.

Když tu přiběhla Rosalie do obýváku, kde Esme střádala plány a Jasper s Emmettem hráli Kolo, kolo mlýnský, přičemž vždy když se řeklo BUM, celý dům se otřásl, jak Em dopadl na zem. Rosalie přílétla do obývaku jako střela, přičemž zakopla o Emmetta, který se ještě pořád válel na zemi.

„Idiote!“ zamumlala směrem k Emovi, pak se nasupeně postavila zpátky na zem a přitom ho kopla do hlavy.

Prosící Emmett o další nakopnutí, se nedočkal jiné odpovědi než: „Sklapni debile!“ okřikla ho Rose a zase nasadí svůj nadšený úsměv.

„No, tak to vyklop Rose a nezdržuj,“ řekla s troškou naštvaností, že jí vyrušili, Esme.

„Budu se vdávat!“ ječela a pak začala pobíhat po domě a pořád to opakovala.

Emmett nevěděl jak se zachovat a tak seděl jako socha, ale uvnitř jeho duté palice mu ta nepatrná čast mozku, co mu zbyla radostně křičela: 'Jo. Konečně se jí zbavíme, Emí'. Esme si uvědomila, že už má tak málo času a tak si odběhla pro monterky a šla stavět fasádu jejich nového domu. Jasperova hlava nezvládala takový nápor všech těch přiblblých emocí a tak byl chudák trochu mimo. Edward s Bells v náruči přiběhl do obýváku, ale přitom si neuvědomil, že Bellu drží a jak rychle prolítl kolem dveří, tak Bella narazila hlavou do futra. Ed si toho skoro nevšiml a místo toho zkoušel najít v myšlenkách Alice nějaký smysl. Bella si třela svou novou bouli a zmateně vejrala z jednoho na druhého. Když v tom do obýváku vešel Carlisle a všichni se na něj koukali, jak na vola.

Zatímco si on odkašlal a začal. „Přijede Aero a jeho garda.“

---TICHO-- (Až na ječení Rose, která se v tu chvíli nacházela v kuchyni).


A asi za 20 vteřin se začali valit otázky.

„Přijede Aero Bublinka?“

„Proč přijedou?“

„Provedli jsme snad něco?“

„Za koho se bude vdávat?“

„Co to má znamenat?!“

A podobně.

„Nic jsme neprovedli,“ řekne Carlisle, i když si vzpomene na tu žvýkačku, co jednou sebral svému kolegovi, když jí chtěl poprvé vyzkoušet. Edward pohoršeně mlask a Carlisle se zatvářil jestě provinileji, ale pokračoval: „Za koho se bude Rose vdávat je pro mě neznámé, i když takto vyšilovat začala, když jsem jí to pověděl.“

Edward s Alicí si vyměnili vševědoucí pohledy, což vytočilo Bellu, která neměla ponětí co se tu děje.

„Dále přijede Fex, Deméter, Huida, Jase, Alík, Renééta, Marcusík a Causík a jistěže Aero." Do pokoje vlítne Rose a postaví se samolibě vedle Carlislea.

„Budu se vdávat! Za Aera. Budu míít prachyyyyy!“ protáhne.

Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Příjezd Volturiových:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!