Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction parodie » Emmettovy narozeniny aneb Milý deníčku

The Host


Emmettovy narozeniny aneb Milý deníčkuJak to dopadne, když Emmett slaví narozeniny? Přeji příjemné počtení. :) Vaše KačaRosalie. ♥

Neděle

 

Milý deníčku, dnes mám narozeniny. Je mi přesně sto let.

Od Esme jsem dostal papouška, kterého jsem si tak moc přál, ale musel jsem jí slíbit, že ho nebudu křížit se samičkou, kterou jsem dostal od Carlislea.

Od Edwarda jsem dostal triko s nápisem „Jsem pekelně sexy“. Dříve jsem z toho trika měl radost, než mě Rose upozornila na zadní nápis, kde bylo: „Podepsán Edward Cullen“. Hned jsem triko spálil.

Od Jaspera a Alice jsem dostal růžové jezdící kolo.

Od Belly jsem dostal záhadné CD, které si ponechala, prý mi ho pustí, až bude ten správný čas.

 

 

 

Pondělí

 

Dneska jsem zkoušel to své kolo, které jsem dostal od Alice a Jaspera. No jasně, prasklo. Jasper s Edwardem si hned dělali srandu, že jsem moc tlustý. Já jsem jim řekl, že jsem jenom chlap na rozdíl od nich, a jak bych mohl být tlustý, když jsem upír a piju jen krev. Přičemž se oba přestali smát.

 

 

 

Úterý

15:00

 

Ležel jsem si tak na pohovce a koukal na fotbal. Bella najednou seděla vedle mě, vzala mi ovladač a vypnula televizi.

„Už je čas,“ řekla.

Pustila to divné CD. Z beden začalo znít: „Baby, baby, baby, oooh like baby, baby, baby, noo… like…“ Začalo mě něco šimrat v břiše, když to začalo hrát, nikdy jsem nic takového nepocítil… Jo, myslel jsem, že se pobliju.

Jasper to vypnul se slovy, že mi nemá Bella pouštět takový kraviny, že jdeme na lov, a mně pak bude hrabat. Než jsem se stačil obořit, kdy mi jako hrabalo, vzal mě za ruku a tahal ven.

 

16:00

Byli jsme s Jasperem na lovu. Jasper byl na mě naštvaný, protože jsem si s sebou vzal svého papouška, kterého jsem pojmenoval Justin. (Nevím, co mě to napadlo, to jméno mě napadlo, až když jsem slyšel tu divnou píseň.)

 

16:10

Běželi jsme z lovu. Jasper říkal, že mi Bella neměla tu písničku pouštět, že už mi hrabe, protože jsem narazil do stromu. Já jsem Jasperovi řekl, že on je jediný, komu tady hrabe, a pustil jsem Justina z klícky, aby se proletěl. Jasper se na mě naštvaně podíval, až narazil do Justina, který z něho určitě dostal infarkt. Justin je mrtvý.

S brekem jsem řval na Jaspera, co to udělal, že se má čumět před sebe, a co že teď bude dělat Selena. (Tak jsem pojmenoval tu papouščí samičku.) Utekl jsem domů, Rosalie se divila, proč brečím, vše jsem jí řekl, a ona mě utěšovala.

Když dorazil Jasper, vzal jsem pánvičku a začal ho s ní mlátit. Od té doby radši neberu Selenku na lov, když jsem s Jasperem.

 

 

To jsem teda zvědavý, co se stane na mé příští narozeniny. Smečka z Denali slíbila, že taky dorazí, protože na tyhle dorazit nemohli.

No bezva… to bude zase Tanya nabalovat Edwarda, Bella ji začne odstrkovat a ty dvě spolu zase deset let nebudou mluvit. Jo, to známe… To říkaly i minule a po sedmi minutách, když Tanya odešla, Bella jí zavolala a pozvala ji na lov…

 

Já jsem vždycky říkal, že mojí rodině hrabe. Někdy mám strašnou chuť je praštit, ale umím se ovládat.

 

Pa, deníčku. Tvůj Emmett Cullen.

 

Pozn. aut.: (Omlouvám se, pokud jste fanoušci JB, není to nenávist. Já ho mám taky ráda. Je to jen parodie.)


 

Moc bych vás poprosila o komentář. Vážně to moc potěší. Děkuji. :)Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Emmettovy narozeniny aneb Milý deníčku:

 1 2 3   Další »
23.01.2016 [23:21]

LittleFearsPrý: Když přišel Jasper, vzal jsem pánvičku a začal ho mlátit... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

29. saiima
07.01.2012 [20:27]

Sice jsem se moc nena smála ale dobrý! Emoticon

28.12.2011 [18:45]

Kathuskamoc se ti to povedlo fakt skvělí jen tak dál Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27. Jacobka
20.11.2011 [18:33]

Hrozně úžasný! Pane Bože, to je úplná bomba! Emoticon Emoticon Piš dál! Emoticon Emoticon

26. Jájinka
18.11.2011 [9:44]

skvělý.. =) Emoticon

10.10.2011 [19:10]

Sima777No Edward zase nesklamal....kto by mu dal lepší darček??? Iba on.....hehhehe stršne sa tzi to podarilo.....prosííím napíííš ešte nejakuuu...Milujem Emmettov humor!!!! najlepsi je! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

10.10.2011 [14:42]

selena257je to super Emoticon ja som sa smiala sice iba v duchu ale to preto ze som na pocitacovom kruzku Emoticon

22.09.2011 [21:02]

katherinesmilesuper Emoticon

22. Lili
21.09.2011 [19:53]

Beźva.

21. tes
30.08.2011 [23:04]

měla mu pustít samaru :D

 1 2 3   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!