Jiná dimezne
Ahoj napadla mě další povídka tak pls písněte jestli to není hovadina nebo úplná pitomost...jestli se to bude líbit tak mi to napište do komentíků a já sem budu dávat další dílečky :-)
01.06.2009 (16:30) • kikinkacullens • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Zábřesk: 1. kapitola
Tento příběh se děje, po Rozbřesku, kdy se Edward, Bella a Nessie stávají opravdovou rodinou a stěhují s do L.A a jejich příběh pokračuje. – toto je myšleno jako smyšlené pokračování ságy Twilights s názvem – ZÁBŘESK.
01.06.2009 (15:30) • Katyy • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Crescent - Předmluva
Předmluva k povídce Crescent, Jacob Black a Renesmee Carlie Cullen po rozbřesku...
31.05.2009 (20:33) • HarrynaPotty • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Děti noci - prolog
No tak se pokusím napsat to podle vašich představ, ale podle komentářů (které mě velice potěšily) to vypadá, jako kdybych se měla stát novou Meyerovou... Na tu sice nemám, ale pokusím se nezklamat!!! Prolog je tady!!!
31.05.2009 (14:00) • kerilia • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Neznámá - I. kapitola
Moje první povídka uveřejněná na netu... Je to o dívce, Noel, která se nemůže vyrovnat s otiskem svého milovaného do její nejlepší kamarádky. Proto uteče ze své rodné Kanady a narazí na smečku z La Push... Navazuje na Zatmění a kousek z Rozbřesku (svatba)
Prosím napište mi co si o tom začátku myslíte, jsem děsně zvědavá...
30.05.2009 (13:00) • Lilianet • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
DokončenoUpíří život - 1. kapitola
Mám tu pro vás povídku s názvem Upíří život. Začíná na ostrově Esme po svatbě Edwarda a Belly. Doufám, že se bude líbit. Prosím o komentíky.
30.05.2009 (8:00) • Eunta • FanFiction na pokračování • komentováno 2×
ONI
Ďalšia moja taká pddychová poviedka....Dúfam, že sa vám bude páčiť.Opäť som sa nudila. V poviedke Lovec upírov II.časť budem pokračovať.
29.05.2009 (16:30) • RenesmeeCarliee • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Moonrise - Předmluva
Předmluva k povídce Moonrise o Rosalie a Emmettovi...pište komentíky a přeju pěkné čtení
29.05.2009 (12:30) • HarrynaPotty • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Hluposť-1. časť
No.....takze toto je moja prva poviedka a dufam ze sa vam bude pacit.Je to o edwardovi a belle .... obdobie: je to dalo by sa povedat nov ale podla mna....takze pekne citanie a prosim o komentare aby som vedela ci pokracovat alebo nie. Tiez prijmem kritiku aby som vedela co mam este zdokonalit...... Tak to je asi vsetko ... pekne citanie.....A este ono to tam bude trochu vypadat trochu neslusne ale nebojte dalej su bodky.....nepopisujem to tak jak by sa mohlo zdat....
29.05.2009 (9:30) • vevushQa • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Děti noci
29.05.2009 (8:00) • kerilia • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
- Abi Swanová kapitola 12
- Abi Swanová kapitola 11
- Abi Swanová kapitola 10
- A bit of different (reality) - 6. kapitola
- A bit of different (reality) - 5. kapitola
- A bit of different (reality) - 3. kapitola
- A bit of different (reality) - 2. kapitola

Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz
...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů
Kdo je tu z členů? Klikni!



