Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Herci » Všechno nejlepší, Kenzie!

3.Maruska - Louka


Všechno nejlepší, Kenzie! Dnes slaví své patnácté narozeniny herečka Mackenzie Foy alias Renesmé. K jejím narozeninám jí přejeme všechno nejlepší a mnoho dalších úspěšných rolí!

Od natáčení posledního dílu Twilight ságy si zahrála v dalších osmi filmech. Podívejme se na ně. 

 

1. O myšce a medvědovi

 

Chudý medvěd Ernest nemá co jíst, je jiný než ostatní medvědi – snaží se být veselý a je hudebníkem. Při hledání jídla narazí na malou myšku, kterou chce sníst. Ta mu výměnou za sebe slibuje dobroty. Při jejich putování se stávají přáteli. 

Myslím si, že je to velmi pěkná pohádka a stojí za shlédnutí. 

 

2. Wish You Well 

Při hledání českého překladu tohoto filmu jsem narazila na trailer. Překlad není v češtině a já nejsem dost schopný angličtinář, abych si jej přeložila. 

 

3. V zajetí démonů 

Eda a Lorraine Warrenových jsou světově proslulý vyšetřovatelé paranormálních jevů, kteří jsou pozváni na odlehlou farmu, aby pomohli rodině, kterou terorizují temné síly. Jsou tak nuceni utkat se s mocnou démonickou bytostí a je to jejich nejhrůzostrašnější případ, který za své životy řešili.

Film je natočen podle skutečných událostí. 

 

4. Interstellar 

Když se náš čas na Zemi chýlí ke konci, je skupina výzkumníků pověřena nejdůležitějším posláním v lidských dějinách: cestou za hranice naší galaxie, při které má za úkol najít mezi hvězdami pro lidstvo nový domov.

 

5. The Cookie mobster

 K tomuto filmu jsem našla jen fotku Kenzie. 

 

6. The Boxcar children 

Henry, Jessie, Violet, a Benny Alden jsou bratři a sestry – a jsou sirotky! Jediný způsob, jak mohou zůstat pohromadě, je, aby hledali domov na vlastní pěst. Jednou v noci, během bouřky, děti najdou starý červený vagón, který je udržuje v teple a bezpečí. Rozhodnou se, že to bude jejich domov.

 

7. Black eyed dog 

K filmu jsem našla pouze obrázek Mackenzie. 

 

8. Malý princ 

Maminka se snaží připravit svou dceru na skutečný svět dospělých, ale její dobrosrdečný soused jí naruší její plány, když ukáže holčičce neobyčejný svět, který mu už dávno představil Malý princ. Začíná tak pro ni kouzelná cesta uvnitř vlastní představivosti, na které znovuobjevuje své dětství a zjišťuje, že skutečně může vidět jen srdcem. 

 

 

Opravdu krásné filmy, jaký je váš favorit?


Zdroje:

http://www.csfd.cz/ (české texty) 

http://www.boxcarchildren.com/ (text angličtiny poté přeložen na googlu a upraven) 

https://www.google.cz/ (obrázky) 

https://www.youtube.com/ (videa) Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Všechno nejlepší, Kenzie! :

 1
05.12.2015 [21:32]

je hezka TOCI VIDEA

1. No veď ja
19.11.2015 [18:01]

Už dávno som vedela, že Meckenzie je odo mňa staršia presne o päť dní a dosť ma to hnevá :D Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!