Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Herci » Všechno nejlepší, Jacksone!

N+P+E


Všechno nejlepší, Jacksone! Dnes oslavil své jednatřicáté narozeniny Jackson Rathbone! Přejeme mu všechno nejlepší!

Kromě role Jaspera Whitlocka Hale Cullena Jackson ztvárnil i mnoho dalších rolí. Podívejme se na ně! 

 

1. Taková nenormální rodinka 

Na první pohled normální rodinka, která přežije leteckou nehodu. Po níž členové rodiny získávají super schopnosti. 

 

2. Poslední vládce větru 

Když třem ostatním živlům vyhlásí Ohnivý národ válku, je zle. Z války není úniku a už je moc dlouhá – celé století! Její konec je v nedohlednu. Aang zjišťuje, že je posledním Avatarem. Spojí se s Katarou a jejím bratrem Sokkou (Jackson), aby nastolili v zemi klid a mír. 

 

3. Girlfriend

V malém městě se svou matkou žije Evan, který je postižený Downovým syndromem. Přijde k velkému množství peněz a začne je využívat k tomu, aby se sblížil s mladou Candy, která je však zapletena v minulém vztahu s expřítelem. 

 

4. Aim High  

 Nenápadný mladík Nick Green navštěvuje střední školu, který má nemalé tajemství. Je totiž tajným agentem a o dobrodružství nemá nouzi – hledá si ho samo! 

 

5. Kovbojky a andělé

Rebelka Ida touží najít svého otce, který byl jezdcem rodea. Matka jí o něm totiž nic neřekla. Ida se jde podívat na místní rodeo, kde se seznámí s jezdeckým týmem Sweethearts. Kovbojská legenda Terence Parker však brzy zjišťuje, že Ida je vnučka jeho kamaráda, který zemřel už před několika lety. Začne jí pomáhat, a tak se Ida přidává k týmu jezdkyň rodea. S týmem vyráží na rodeo turné po západě a doufá, že najde svého otce. Po cestě však objeví mnohem víc, než si myslí. 

 

Ještě jednou všechno nejlepší, Jacksone! 

 


 

Zdroje: http://www.csfd.cz/ www.google.cz 

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Všechno nejlepší, Jacksone! :

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!