Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Herci » Všechno nejlepší, Billy!


Dnes slaví své devětačtyřicáté narozeniny herec Billy Burke, který ztvárnil Charlieho Swana, policejního náčelníka městečka Forks.

Podívejme se spolu na Billyho filmografii, která je opravdu bohatá

 

1. Červená karkulka 

Mladá dvojice Valerie a Peter se mají rádi, jenomže její otec domluvil sňatek s jiným. Po smrti Valeriiny sestry se Valerie a Peter domlouvají na společném útěku, protože nechtějí ztratit jeden druhého. Jelikož vesnici sužuje krutý a nebezpečný vlkodlak a přibývá jeho obětí, lidé volají otce Solomona. Valerie však zjišťuje, že vlkodlak může být někdo jí blízký. Díky tomu zvláštnímu poutu mezi ní a vlkodlakem se stává podezřelou a zároveň i návnadou. 

 

2. Revoluce 

Záhadně zmizelé energie donutí lidi žít bez nich. Navzdory tomu nacházejí klíč, který by měl ztracené energie obnovit. 

 

3. Freaky Deaky  

Milionářský producent se stává terčem vydírání mladé spisovatelky, od které má odkoupit filmová práva i její knihy. Spisovatelka se spojila s odborníkem přes fimovou pyrotechniku. Čerstvě suspendovaný policejní seržant se spojí s druhořadou herečkou, která mu oznamuje, že byla znásilněna. A aby toho nebylo málo, o producenta se stará černoch, který se chce dostat na čelní místo jeho případné závěti. 

 

4. Highland Park 

Co byste udělali, kdybyste vyhráli v loterii? Tahle skupina učitelů a zaměstnanců školy to ví. Chce změnit školu i město v krásnější místo pro život. 

 

5. Angels in Stardust 

Billy si zde zahrál kovboje. Obsah filmu zatím není v češtině, ale pro zdatné angličtináře sem vložím anglický text. 

An imaginative teenage girl, living in a mystical and dangerous community built on a deserted drive-in movie lot along the Texas/Oklahoma border, struggles to realize her potential, and escape the world she was born into.

(citováno ze stránky http://www.imdb.com/ ) 

 

6. Zoo  

Mladá bioložka musí vyřešit záhadu. Jakou? Proč zvířata čím dál častěji napadají lidi. Musí bojovat s časem – musí to zvládnout, než lidé přijdou o veškeré úkryty, které mají... 

 

 

Fotky z dalších filmů:

(Ticket out) 

 

(Divine Access)  

 

(Good After Bad) 

 

Ještě jednou přejeme všechno nejlepší! 

 

Zdroje: 

http://www.csfd.cz/ (texty) 

https://www.google.cz/ (obrázky) 

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Všechno nejlepší, Billy!:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!