Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Sincerely, Bella

Sincerely, BellaDepresiová jednorázovka. Vonku prší tak aj ja mám takú náladu+do toho ešte ovčie kiahne. Dúfam, že sa vám bude páčiť.

Sincerely, Bella

 

Looking down at the ground to hide
the sorrow drawn on your face
Speaking words from your dreams to disguise
the lies painted in your mind.


Píšem ti list. Stačí mi tam napísať 2 slová, jediné slová, ktoré vždy len a len tebe patrili. 2 slová, ktoré mi zmenili život. Ale aj ty si ho zmenil. Miloval si ma. Ochraňoval. Ale nastal deň, keď si ma musel opustiť. Ale neuvedomil si si, čo si všetko spravil svojmu okoliu. Hlavne mne.

Coz I'm your pain
And you are my hurt
Just Take me as I am
Believe I am yours.

(Coz I'm your pain
And you are my hurt
Just Take me as I am
Believe I am yours)


Možno si si myslel, že som dosť silná odolávať nástrahám. Ale opak bol pravdou. Všetko sa zvrtlo. Najprv Laurent potom Victoria. Myslela som si, že sa vrátiš, ale nespravil si to. Vtiahol si ma do tohto sveta vecí, čo iní človek o tom ani neviem, no ja som vedela a preto som zle aj dopadla. 

Listening to angels singing to fade
Your screams echoing in my ears
Watching the sun for too long just to
blind myself from the mirror.


Možno ani nevieš, ale keď tento list ti píšem a dúfam, že ho nájdeš ak sa vrátiš a ja tu už nebudem, budeš ma musieť hľadať tam, kde si chcel, aby som bola. Ale ak prídeš skôr, tento list zoberiem, podpálim a všetko ti osobne poviem, odpustím. 

4X Coz I'm your pain
And you are my hurt
Just Take me as I am
Believe I am yours.


Musím sa už lúčiť, v tomto liste. Preto ti posielam možno posledný vzdušný bozk, možno prvý. To nateraz nevie nikto z nás. Ani TY, ani JA.


S pozdravom 
Navždy Tvoja milovaná BellaSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Sincerely, Bella:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!