Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Vánoční dar

Vánoční darTak, po velmi dlouhé době přináším jednorázovou povídku. Je o Tanye, i když ji nemám zrovna ráda. Povídka je ve vánočním stylu, a tak doufám, že alespoň to pobídne někoho, aby si ji přečetl. Doufám, že se bude líbit. Twilightlady

Vánoční dar

 

Byli jsme s celou rodinou u nich na návštěvě. Zase. Je to už patnáct let, ale stále to bolí. Malá Renesmé běhala po domě a na poslední chvíli věšela poslední ozdoby. No co. Alice si ji dokonale přivlastnila. Je z ní stejný maniak jako ona.

Edward seděl s Jasperem a Emmettem na pohovce a dohadovali se, jakou pohádku tam večer dají. Esmé pekla cukroví, i když ho nikdo kromě Renesmé nejí, a Rosalie byla opět s Alice na nákupech. Jely do Seattlu. Naštěstí pro ně měli dnes ještě otevřeno.

Dům byl nasátý vánoční atmosférou a venku se pomalu snášel soumrak. Vyšla jsem tedy ven a sledovala, jak sněží. Veranda byla pod střechou, ale ani to nezabránilo tomu, aby na ni nenasněžilo. Stála jsem na ní po kolena ve sněhu, ale zima mi nebyla. Už dávno ne. Byla to krása sledovat, jak obloha tmavne a objevují se první hvězdy. Obloha byla krásně jasná. Krásná noc.

„Co tady stojíš tak sama?“ ozvalo se najednou za mnou a já se téměř vyděsila. Na to, že jsem upírka, moc pozornosti nevěnuji dění okolo. Byl to Edward.

„Sleduju oblohu a vzpomínám,“ zašeptala jsem. Připadalo mi nepatřičné mluvit nahlas.

„A na co?“ Opřel se o zábradlí vedle mě a já znovu ucítila jeho vůni. Byla jako ten nejdražší parfém a ještě něco k tomu. Voněl… po domově.

„Na minulost, na svoje sny…“ Nechala jsem větu vyplynout do ztracena a znovu se zapozorovala do dálky. Už se úplně setmělo.

„Sny?“

„Když jsem byla malá, pamatuji si, jak jsem se vždycky těšila na tenhle večer. Věřila jsem tomu, že se objeví máma. Obejme mě. Když jsem byla starší, doufala jsem, že najdu svého prince na bílém koni, a když se objevil… nechtěl mě,“ vychrlila jsem ze sebe. Pak jsem si ale uvědomila, co jsem řekla, a rychle odvrátila hlavu na druhou stranu od něj.

Zhluboka se nadechl a pak se postavil. Pocítila jsem jeho ruce na ramenech a nechala se k němu otočit. Díval se mi do očí.

„Mrzí mě to. Mrzí mě to všechno. Ale… Nevím, co ti mám říct. Já, Edward Anthony Masen Cullen, nemám slov.“ Nuceně se zasmál a znovu si povzdechl. „Viděl jsem to na tobě. Bohužel jsem ti nemohl dát to samé a mrzí mě, že jsem tě musel odmítat. Jsi pro mě přítelkyně a kamarádka. Víš o mmě všechno. Jsi moje sestra a rodina. Ale nic víc. Miluji Bellu a svoji dceru, ale jedno ti můžu zaručit. Jednou najdeš toho pravého. Sám jsem tomu nevěřil, čekal jsem sto let, ale pak jsem ji potkal. Úplně náhodou. Zamilovala se do mě. Nevadilo jí, čím jsem, a teď spolu žijeme. Máme krásnou dceru, takže ano… vím, že na tebe někde čeká tvoje láska, Tanyo.“ Pořád jsem se mu dívala do očí a věděla, že má pravdu. Že tomu opravdu věří.I já tomu začínala věřit.

„Děkuju ti, Edwarde, a omlouvám se.“ V ten moment mě objal a já od něj dostala jednu jedinou pusu. Byla to na dlouhý čas nejkrásnější, jakou jsem kdy dostala. Vánoční, plná lásky od bratra, který o mě měl opravdové obavy, ale je si jistý, že to všechno zvládnu.

Pak jsme se vrátili dovnitř a společně oslavili vánoce. Byly to ty nejkrásnější, jaké jsem kdy zažila. Bella mě také objala a já konečně uvěřila tomu, že je to doopravdy i moje rodina.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Vánoční dar:

 1
27.12.2011 [20:45]

TwilightladyDěkuji děkuji moc... takový komentář velice potěší ... :)
A k tom korektorovi, asi se po něm kouknu :)

27.12.2011 [19:38]

krásná povídka Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27.12.2011 [18:43]

teresaterka Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27.12.2011 [18:30]

KatariEsmeCullenKrása... bylo to opravdu krásný...! Já osobně Tanyu ráda mam... né sice nejvíc, ale mam ji ráda, asi tak jako Irinu, je to divný, ale já mam Irinu moc ráda. Věděla jaký to je ztratit lásku a matku, takže vlastně za konečnou "bitvu" nebo ten střet s Volturiovými nemohla. Ale to odbíham od tématu. Takže spátky k tvému dílk...! : Tahle povídka se mo moc líbila.... Bylo to takový hezký, milý... já nevím jak to pořádně popsat...! Edward, byl moc hodnej, že toTanye vysvětlil... A sem moc ráda, že To Tanya pochopila, a konečně ho přijmula jenom za svého bratra, je to moc dobře...! Já sem si taky jiístá, že Tan taky někde najde svýho vysněnýho prince, někdy... Takže... Eda měl pravdu...! Mno... Tak to shrnu... Bylo to vážně moc krásný jak si slibovala bylo to i Vánoční... Moc povídek ohledně Tanyi tu neni, a je to škoda... ale tohle bylo fakr super...! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27.12.2011 [11:43]

NeyimissČlánek jsem ti opravila, ale měla bys popřemýšlet o korektorovi, jelikož byl plný chyb.
Příště si dej větší pozor na:
* každá věta musí začínat velkým písmenem!
* čárky;
* malá/velká písmena;
* shoda podmětu s přísudkem;
* přímou řeč;
* překlepy;
* oddělování oslovení;
* chybějící písmena;
* chybějící slova;
* nespisovné koncovky;
* slovosled;
* mě/mně...

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!