Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Ty zlodějko!

The Hillywood Show


Ty zlodějko!Nessie a její tajná mise. Jak dopadne její strategie na ukradnutí... Čeho? Tak to si vážení přečtěte. Přeji příjemné čtení. :)

Dnes v noci nebo nikdy. Poslední příležitost pro můj vybíravý jazýček. Během dne jsem netrpělivě odpočítávala minuty... Konečně nastal dlouho očekávaný večer.

„Tak, já už jdu spát,“ oznámila jsem, jako kdyby se nechumelilo. Ještě jedno zívnutí a pak šup do pokoje vymyslet strategii.

Alice se na mě zkoumavě podívala. Zrovna tak Edward. Nemohli nic vyčíst, protože já se připravila. U Alice jsem se snažila rozhodovat na poslední chvíli a u toho snažení jsem si přehrávala abecedu.

„Tak brzo?“ zeptala se Bella, má pozorná matka, na otázku, kterou v téhle místnosti snad měl každý na jazyku.

„Jasně, zítra píšeme velkou písemku. A já chci být friš,“ odpověděla jsem bezstarostně, když jsem se zvedala z pohovky. Většinu má odpověď uspokojila, jen jednoho ne. Jacob Black. Jen on mě znal jako své boty. Věděl, že bych se na nějakou případnou písemku vybodla. Už na mě nekoukal tím úchylným pohledem jako před chvílí, nýbrž podezřívavým.

Jen jsem se modlila, aby to vyšlo. Ležérně jsem vstoupila do pokoje. Spěšně jsem se převlékla do sexy košilky, kdybych měla náhodného hosta a hupsla do postýlky. A, B, C, D... Po dalším kole přehrávání si nudné abecedy jsem konečně usoudila, že zbytek rodiny teď buď provozuje sex, nebo je na rychlém lovu.

Pozorně jsem se zaposlouchala. Opravdu se má rodina pilně činila – jako včeličky. Má strategie, pro kterou jsem se tedy rozhodla, byla vcelku jednoduchá. V jednoduchosti je krása a účinnost, že?

Přibližně pět minut jsem ještě v pokoji počkala, a pak se potichu kradla k mému cíli. Jelikož dnešní noc budu ochuzena o postelovou zkušenost, tak můžu pro změnu vyzkoušet jinou věc. Myslí se mi prohnaly různé obrázky z filmů. Většinou filmy s tajnými agenty na misi. Uvědomovala jsem si, že moc dramatizuji své malé dobrodružství. Avšak na druhou stranu, přelstít upíry taky není žádná hračka. Očekávám potlesk, dámy a pánové.

Během svých nesmyslných úvah jsem došla ke svému cíli. Vytoužená lednice stála přímo u mě. Stačí otevřít a...

Místo přemýšlení jsem se vrhla k činu. Otevřela jsem lednici a vytáhla chladné pivo. Nejlepší pivo z nejlepších. V rodině jsem jedla jenom já, a to ještě velice málo, přesto jsme měli vše kvalitní. I když toto pivo bylo už prošlé. Mělo být původně pro Jacoba, ale jelikož se k němu neměl, tak pivečko dostalo novou majitelku. Viděla jsem, jak taková piva chlemtá Jacob jako nějaký ožrala a já zatoužila zkusit ten zlatý mok.

Ve výsledku za můj čin může Jacob. S takhle dobrým úsudkem jsem svou odměnu otevřela. Ještě jsem si k tomu přičichla, kdyby náhodou, chápejte... Rose někdy používala krajní možnosti k dosažení svých cílů a požadavků.

Byla to sice hořká chuť, co mě lechtala na jazyku, ale přišlo mi na té chuti také něco návykového. Nemohla jsem přestat. Lemtala jsem přesně, jako jsem vídávala Jacoba. Od této chvíle mu už ohledně této věci nebudu vyčítat, na to jsem moc malý pán.

„Nessie, ty zlodějko!“ zamumlal Jake a já se odtrhla od té životodárné tekutiny. Bleskurychle jsem se otočila. Zpanikařila jsem a v hlavě se mi přehrávaly různé scénáře. Všechny katastrofické.

„Co tu děláš?“ štěkla jsem na něj šeptem. Nejen, že mě vyrušil, taky jej někdo mohl zaslechnout. Jacobe, já tě zabiju!

V tu chvíli se naše role obrátily. Pro změnu on byl tím přistihnutým, vynervovaným kriminálníkem.

„Ehm... Šel jsem zkontrolovat záchod,“ řekl na svou obhajobu. Dost chabá výmluva. Já bych přišla na něco lepšího. Cha!

„Lžeš!“ uhodila jsem na něj netrpělivě. Byl to jeden velký paradox, co se v té ohromné kuchyni odehrávalo. On měl být ten zlý policajt.

Bezradně rozhodil rukama, načež si mě žádostivě přejel očima. „Tak jo, šel jsem za tebou. Chtěl jsem okusit tvou prdelku!“ skoro zakřičel svůj důvod a až pak mu došel význam slov. Musela jsem se usmát. Byl roztomile sladký, jak se styděl za svou nevymáchanou pusu. A právem – musím podotknout. Ale v konečném důsledku, jsem taky chtěla okusit svého vlčka.

„A mimochodem, co ty mi piješ pivo?“ Už jsem myslela, že si nevšimne lahváče v mé ruce. Slepý, krásný měnič by se hodil. Ale ne, Jacob je Jacob.

„Pšt!“ udělala jsem nespecifikovatelné gesto, aby mlčel. Už jsem nahoře v patře slyšela menší rozruch. Dalším gestem jsem ukázala ven.

Pochopil můj záměr. Vykročil k lednici a vytáhl další pivka. A už jsme si to štrádovali ven mimo sluch mé rodiny.

Nebyla bych to já se svou smůlou, kdyby se na schodech neobjevil můj příbuzný. Emmett, jaká nádhera. Prohlédl si scénu, kterou měl jak na talíři a začal se chechtat. Věděla jsem, že je tímto konec mé tajné mise. Dalších pár minut nás čekalo Emmettovo pošklebování a samozřejmě také kázání a peskování od zbytku rodiny.

Tato zkušenost se skutečně nepovedla, ale i tak se mi vryla do paměti.


Další krátká jednorázovka napsaná, když jsem se nudila. Taková oddechovka. Snad se Vám aspoň trochu líbila a napíšete koment, Jerryn. :)Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Ty zlodějko!:

 1
2. SweetNess
12.08.2018 [8:38]

Emoticon Emoticon Emoticon

1. BabčaS.
24.07.2018 [13:52]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!