Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » To znamená konec!

Jacob se vyspal s Nessie. A teď za to musí nést následky. Je to tragédie. Vím že se vám to nebude líbit, ale stejně bych byla ráda za komentáře. Vaše TSD

Probudil jsem se na zemi mého malého pokoje. Sedl jsem si na zem a koukal po pokoji. Najednou jsem si všiml dívky, která spala na mé posteli. Byla nahá. Podíval jsem se na sebe a zjistil jsem, že jsem na tom úplně stejně. Sakra, co se včera večer stalo? Najednou někdo zaklepal na dveře. Okamžitě jsem si natáhl trenýrky a otevřel dveře. Za nimi seděl na vozíčku můj otec. Koukal na mě a potom se koukl na postel. Ušklíbl se a ukázal i na židli u stolu. Poslušně jsem k ní došel a posadil se.

„Jak ses vyspal, synku?” řekl a koutky mu cukaly v úsměvu.

„Docela to šlo. Co že jsi už vstal, vždyť je teprve šest hodin ráno? A nevíš, co je to za tu holku, co spí u mě na posteli, a jakto, že je nahá?” zeptal jsem se ho a přitom si nalil džus, který stál na stole.

„Jacobe, to si ze mě děláš legraci? Ty jsi nepoznal Nessie? Poloviční upírku?” ptal se mě nevěřícně. Když mi jeho slova došla, vyskočil jsem ze židle a rozeběhl jsem se do svého pokoje. Přede dveřmi jsem zastavil a pomalu je otevřel. Nahlédl jsem dovnitř. Stále spala. Tak sladce a líbezně, že to nejde popsat dál. Došel jsem k posteli a cestou vzal deku, která byla přehozená přes opěrku židle u stolu. Chvilku jsem se koukal na její nádherné tělo a potom jsem ji přikryl. Sedl jsem si na okraj postele a dál se na ni koukal.

„Co se mnou teď Edward a Bella provedou? Zahubí mě? Anebo se s tím smíří?“ ptal jsem se sám sebe.

„Ty už jsi vzhůru?” ptala se mě rozespale Nessie.

„Před chvílí jsem se probudil. Jak ses vyspala?” zeptal jsem se jí a přitom koukal do jejích očí. Ona se předklonila a políbila mě. Ten polibek byl jiný. Já ji miloval a ona mě. Zvedl jsem ji a uzemnil pod sebou. Potom jsem pokračoval dál od jejích úst až po krk.
(…)
„Co myslíš, že mi udělá Edward?!” zeptal jsem se jí. Ona dál hledala svou podprsenku. Když ji konečně našla pod postelí, tak řekla:

„Nevím, co ti táta udělá, ale jestli se o něco pokusí, bude po něm!” Přitočila se ke mně, abych jí tu podprsenku zapnul. Udělal jsem to a k tomu jí zlíbal celá záda. Potom jsem šel ven připravit motorku. Když jsem ji vyvezl před barák, Nessie právě vycházela z domovních dveří. Měla na sobě ty krásné červené korzetové šaty jako minulou noc, ale až dneska jsem si pořádně všiml, jak jí sluší.

„Tak můžeme vyrazit,” řekla a sedla si dozadu. Ruce mi dala kolem pasu, ale pravou dlaní mi zajela trochu níž. Rychle jsem nastartoval motorku a vyjel. Za pár minut jsem zabrzdil před domem Cullenů.

„Hlavně na to nemysli!” řekla a slezla z motorky. Vzala si tašku a pomalu se vydala k domu. Já koukal na řídítka a promýšlel rychlý únik před Edwardem a Bellou.

„Neboj, nemusíš se nás bát. My už všechno víme!” řekla Bella, která se najednou objevila u mě. Nahlas jsem polkl. Najednou jsem uviděl Nessie, jak bojuje s pevným sevřením Emmetta. Co se tu, sakra, děje? Chystá se snad má poprava, nebo co?

„Ve skutečnosti ano!” řekl Edward a usmál se na mě. Já na něj zíral. Jako jenom kvůli tomu, že jsem se vyspal s milovanou osobou, mě zabijou?!

„Nerad to dělám, Jacobe, ale nedals mi na vybranou. Bral jsem to jako zkoušku, zda uspěješ, nebo ne, a ty ne, že bys aspoň neuspěl, ale tys pohořel!” vpálil mi do obličeje Edward.

„Ale já…” koktal jsem.

„To nesmíš!” křičela Nessie na Edwarda a přitom zápasila s Emmettem, který ji držel.

„Aspoň kvůli mně to neuděláš, anebo aspoň kvůli tomu dítěti, které držím v lůně!” křičela Nessie a přitom plakala. Najednou jakoby se čas zastavil. Co to řekla? Že se mnou čeká dítě? Že já budu táta?

„Renesmé!” zahřměl hlas, který už jsem jednou slyšel. A najednou se vedle mě ocitl Aro!

„Rozluč se s ním!” řekl a najednou byli všichni kromě ní pryč. Rozeběhla se ke mně. Já nastavil náruč a ona mi do ní skočila. Plakala a přitom mi šeptala do ucha omluvy. A já jí šeptal lichotky.

„Chtěla jsem ti to říct, ale nevěděla jsem jak,” omlouvala se mi a dál plakala.

„To nic, jednou to muselo přijít a takhle aspoň zemřu za životy dvou lidí, na kterých mi záleží,” řekl jsem a políbil ji do vlasů.

„To stačí,” řekl Aro. Najednou mě někdo chytil. Viděl jsem Nessie, která se na mě koukala. Brečela a její oči prozrazovaly lásku ke mně. Ty oči byly stvořeny jenom pro mě, já to vím.

„Navždy… tě budu milovat… Starejte se o sebe,” řekl jsem a pak už jsem viděl jenom černotu. Smrt mě dostihla.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek To znamená konec!:

 1 2   Další »
17. DanusQa
07.04.2012 [13:15]

To je divný Emoticon to ne parodie??? Emoticon vzdyt to neni vtipny Emoticon Emoticon jako pekna povidka ae rozhodne ne parodie Emoticon Emoticon

16. riki
27.02.2012 [20:56]

toto se mi moc nelibi.Parodie a laska by meli koncit stastne Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

15. Yriss
24.02.2012 [20:33]

YrissNo já nevím . Je tohle parodie ? Asi ne . Ale jinak moc hezké . A fakt zaujímavý nápad . Jackob Nessie najprv nespozná a potom ho idú s kľudom popraviť . Krutý koniec ... Emoticon Emoticon Emoticon

18.02.2012 [7:23]

hanculin98Já bych řekla, že tohle by neměla být prodie Emoticon Ale moc hezky napsané Emoticon

13. Ceola
17.02.2012 [14:50]

Krásné ale móóóc smutné...Ness je mi strašně líto...vím jak to musí bolet když v jednu chvíli má všechno...lásku, štěstí a srdce, které tluče pro osobu kterou miluješ, pak přijde jediná chvíle a nemá nic lásku pro kterou může žít a ani štěstí po boku té osoby...sama jsem tohle zažila Emoticon Ale jinak skvěle napsané... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

12. ank24
14.02.2012 [15:34]

ank24PĚKNÉ JO A SOUHLASÍM Z FDJGKLDKLF


TSD:POVEDLO SE TI TO MOC Emoticon Emoticon

14.02.2012 [11:52]

alicecullen04Také jsem psala povídku o Jacobovi a Nessie na svém blogu,a teď se právě dozví,že je těhotná :)
Velice pěkně napsané to máš Emoticon

13.02.2012 [18:48]

MayaStar Emoticon

09.02.2012 [20:11]

klarushaProč jsi ho nechala zemřít? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Povídka byla nádherná (ikdyz bych ji asi nezařadila k parodiím) a popsala jsi to nádherně. Je.mi jicj všexh mox líto.... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

8. dhdfbdfbxd
09.02.2012 [11:23]

je to dobře vymyšlený Emoticon ale smutný ..

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!