Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Tears of blood

3.RenesmeeCarliee-Louka


Tears of bloodBitva v BD2 se nakonec udála, ne však tak, jak Alice předpovídala. Co se stalo a kdo nakonec přežil, to se dočtete zde. Přeji příjemné čtení, Petruss11

„Mladičká dívenka s bronzovými vlasy sledovala ten hrůzostrašný výjev před sebou. Na jedné straně se nechávala zabít její babička. Tu ale dívenka chápala, ztratila lásku svého život. Dívčina dědečka totiž dostihla smrt. Ta zákeřná a všudypřítomná stará dáma.

Na druhé straně bojovaly o život její tety. Jednu s nádhernými zlatými vlasy držel za krk mocnější nepřítel. Její smrt už byla téměř nevyhnutelná a i blondýnka se na to připravovala.

Vedle ní bojovala drobounká kráska s vlasy do všech stran. Díky svému daru již viděla, co udělá nepřítel, ale ani to jí nepomohlo a vládcům se podařilo jí utrhnout ruku, kterou určitě bude následovat hlava.

Z dívčiných strýců již zbýval jen doutnající popel, jež se pomalu mísil s popelem ostatních. Neměli šanci. Nikdo ji neměl.

Holčička za všechny velice trpěla. Každý nádech ji bolel u srdce, protože se již její rodina nebude moci nikdy nadechnout. Ale ani kapička toho smutku se nedala vyrovnat smutku ze ztráty jejích rodičů. Bronzovovlasý upír již padl, ale její matka se stále držela. Bojovala zuby nehty za život své dcery. Za život dívenky, jež ji sledovala, jež sledovala její nevyhnutelnou smrt.

Na to už se ale dívka nemohla dívat. Jedním ladným pohybem seskočila z obrovského vlka a druhým se dostala doprostřed vřavy. Už chtěla něco podniknout, aby si jí všimli a nechali její rodinu na pokoji, ale ten obrovský vlk, na kterém ještě před chvíli seděla, ji zalehl a přímo zatlačil do země.

Maličká chtěla začít křičet či se prát, ale vlk ji nepustil. Ležel na ní a nehodlal se pohnout. Dívce tedy nezbylo nic jiného, než se zaposlouchat do tlukotu vlkova srdce. Buch, buch, buch, buch,…

Zčistajasna se z vlkovy hrudi ozvalo zavytí. Jeden z nejděsivějších zvuků, jež dívka kdy slyšela. Poté jeho srdce zhaslo. Neozvalo se z něj jediné bouchnutí. Dívčin vlk umřel, aby ji zachránil. Splnil své poslání. Zachránil svou lásku.

Ještě dlouho potom, co vřava utichla, ležela dívka pod pomalu chladnoucím vlčím tělem. A až po pár hodinách se rozhodla vylézt.

Pohled, co se jí naskytl, byl zdrcující. Všude ležel jen doutnající popel jejích příbuzných. Tam, kde nedoutnal popel, ležely části těl vlků. Nikde ani známka, že by nějací z jejích příbuzných přežili.

Holčička nevěděla, co dál, a tak se schoulila vlkovi k tlapkám. Chvíli jen tak seděla a pak se jí nekontrolovatelně začaly koulet po tvářích krvavé slzy. Jedna za každého člověka, jež za ni ten den položil život…“

„To byla smutná pohádka, tetičko Renesmee. Co se ale stalo s tou dívenkou potom?“ zeptala se dívenka, jež hltala každé její slovo. Jediná, která zůstala poslouchat. Renesmee pohladila dívenku po zlatých vláskách a dala se znovu do vyprávění.

„Ta dívka se vzdala své nesmrtelnosti a teď již jen čeká na smrt. Nebere ji však jako smrt, ale jako vysvobození. Pouze díky té, jež jí vzala všechny příbuzné, se s nimi opět setká.“ Poté Renesmee zamáčkla slzu se slibem, že se za svými milovanými již brzy vydá.


Doufám, že se vám povídka líbila a že zanecháte nějaký ten komentář či radu. 

Dále bych se chtěla omluvit čtenářům Postarej se o moji dceru, ale já mám teď mnoho jiných starostí, takže nestíhám :( ale budu se snažit, aby další kapitola byla co nejrychleji

Petruss11Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Tears of blood:

 1
14.06.2013 [14:56]

VictoriaJamesLaurentZdravím.
Zo začiatku sa mi to veľmi páčilo. To, ako si vystihla tie Renesmine pocity. Jedna vec mi tam vadila. Ako mohla mať Renesmee neter, keď nemala súrodencov? To je už vedľajšie, cez to sa mi to strašne veľmi páčilo. Myslím, že si to vystihla celkom presne. Cullenovci nemali šancu vyhrať, to je každému jasné.
Takže takto. Mne sa to páčilo a teším sa na nejakú ďalšiu tvoju poviedku.
VJL

11.05.2013 [10:57]

ercavampire Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. Melanie99
10.05.2013 [21:06]

Páni, bolo to krásne :)

10.05.2013 [20:36]

kiki1Nádherná povídka. Fakt se ti moc povedla. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

10.05.2013 [20:15]

GabrielaVespucciKrasa. :-) Emoticon

09.05.2013 [18:59]

BellaSetAhoj, článek ti bohužel vracím, protože ti nefunguje perex obrázek. Oprav si jej a pak znovu zaškrtni článek je hotov. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!