Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » SongFic Without you

SongFic Without youTak môj prvá SongFic. Dúgam, že sa vám bude páčiť. Na začiatok je krátky, ale v budúcnosti hádam budem písať dlhšie.

Without you

Odkaz k pesničke: http://www.youtube.com/watch?v=T7gkU_07Uns

Opustil ma. Nechal ma krvácať. Zobrať si moje srdce. Zobral si zo sebou moju jedinú spomienku. Zobral mi dôvod žiť pre niekoho. Deň čo deň plačem. Ronil slzy pre neho. Slzy, ktoré mi tečú prúdom.

No I can't forget this evening
Or your face as you were leaving
But I guess that's just the way
The story goes
You always smile but in your eyes
Your sorrow shows
Yes it shows

Tá bolesť, ktorú si vo mne zanechal mi zožiera každý kúsok tela. Nie som šťastná keď mi tu chýbaš. Zobral si mi moje šťastie. Radosť žiť si svoj život. Ľudský život. Život, ktorý si tak po mne chcel. Ale ja nemám pre koho žiť. Môj život si TY.

No I can't forget tomorrow
When I think of all my sorrow
When I had you there
But then I let you go
And now it's only fair
That I should let you know
What you should know


A ja blbá som ťa nechala ísť. Uverila som ti. Aké ľahké to bolo pre teba, aby si ma opustil. Mal si veľa vecí, ktoré ťa dokázali zamestnať. Ale kto mňa zamestná, aby som sa necítila taká prázdna.

I can't live
If living is without you
I can't live
I can't give anymore
I can't live
If living is without you
I can't give
I can't give anymore


A teraz žijem život, ktorý si chcel aby som žila. Ale žijem ho len vďaka spomienkam, ktoré mi ostali na teba.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek SongFic Without you:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!