Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » SongFic Dala si mi krídla

1.eli771-Rozbřesk


SongFic Dala si mi krídlaĎalší môj SongFic. Upozorňujem pesnička je SLOVENSKÁ.Dik.Dúfam sa bude páčiť.

Dala si mi krídla

Odkaz k pesničke: ZDE


Prišiel deň ďakujem, ďakujem dala si mi krídla ja vzletel som nad oblaky dala si mi všetko, aj keď občas čierne mraky, s ktorých cítili sme obidvaja veľké napätie, ale nevzdali sme sa radšej pokúšali sa potiahnúť to všetko ďalej stále mi dodávaš nádej stále väčšiu a väčšiu, čo s tebou zažijem to už s nikým nechcem skúsiť nenechám si ťa vziať to už nemôžem dopustiť, aj keď sám dobre viem, že nie som najlepší, ale ty tu pre mňa si nato, aby som nepodľahol poklesom, ale práve naopak, aby držal som sa hore spolu s tebou si anjel, ktorý chráni moje ja si anjel, ktorý priletel mi priamo tu z neba, ktorý chcel mi povedať ako strašne ma má rád zato ti ja ďakujem.

Ďakujem Ti z celého srdca. Po 100 rokov blúdenia po svete, som ťa našiel. Moje osobné slnko. Ďakujem ti. Robíš ma šťastným. Konečne môžem pre niekoho žiť. Žiť ten večný život. Môžem sa oprieť o niekoho. Milujem Ťa. Milujem tvoj sladký smiech. Milujem keď sa červenáš. Milujem ťa celú. Každý kúsok. Aj ten najmenší. 

Poďakujem aj stokrát aj stokrát dala si mi krídla aj ochrannú ruku dala si mi všetko a ja začal som žiť trvalo mi to dlho kým som to stihol pochopiť to, že ťa tak strašne ľúbim a, že to nezmení už nik vyčarovala si mi úsmev a dodala mi chuť ako žiť ako sa mám nenechať ovplyvniť si pre mňa slnko, ktoré neustále žiari, keď vidím tvoju tvár ďakujem ti za ten dar, keď otváram ráno oči nemyslím už na nič iné len nato, kde si , čo robíš a s kým si a kedy budem s tebou kedy dám ti krásny bozk, kedy chytím ťa za rúčky, vtedy viem, že nemám dosť, ale prežívam radosť stále.

Vyviedla si ma z temnoty. Mám chladné telo, srdce, ale ty si ma naučila milovať. Konečne chápem ľudské pocity aj keď len málo. Prebudila si vo mne znova človeka. 

keď sme spolu sami a nič nerobíme len pri sebe ležíme vtedy nenachádzam slov vtedy cítim sa jak otrok, ktorý je fakt iba tvoj a ty si anjel môj, aj keď si tak ďaleko predsa si pri mne tak blízko ty si pre mňa prameň, ktorý ešte vždy nevyschol si vzduch, ktorý dýcham si voda, čo pijem ty si tá jediná pre, ktorú ja vlastne žijem, keď sa náhodou niečo stane tak spomeň si nato, že tvoje meno mám vryté na kameni mám vryté na duši ten kto ešte neľúbil tomu radím nech skúsi nech sa ľúbiť pokúsi, lebo tak ako ja teba a tak ako aj ty mňa nerozlučná dvojica,

Bol som odsúdený na večnosť, ale tu večnosť mi spríjemňuje moje osobné slnko. To slnko si ty. Osvetľuješ mi cestu ktorou prechádzam. Vryla si do mojej kamenej duše novú nádej. Nádej, ktorá umierala posledná.

dvojica pre mňa si lejdy si pre mňa tá naj si pre mňa tu bejby tak nikoho sa nepýtaj konaj svojím vlastným srdcom a buď si sama sebe sudcom a ja budem práve ten, ktorý odsúdený bude a ty budeš súdiť mňa , a keď náhodou odídem tak si vezmem aj teba, ale iba v spomienkach som si ti musel povedať kráčam s tebou dlhú trať, ktorá dúfam neskončí, ale bude trvať dlho až neskoro do noci opakovať každý deň ako som už povedal ty pre mňa si anjel ja som obyčajný chlapec a ty si tak neobyčajná a preto neopúšťaj ma a bojuj dokonca a veď predsa celá nádej umiera tá posledná prosím ťa buď dôsledná tá, ktorá bude pri mne stáť až pokým sa bude dať, keď už dala si mi krídla tak poďme lietať spolu, či hore , čo dolu to je vlastne úplne jedno hlavne nech sme spolu ja a ty u mňa v izbe v objatí dúfam už iba , že ťa ja nikdy nestratím to, čo si mi dala ty určite ti oplatím ľúbim ťa ja a končím tým.

Prišla si sem do mesta. Do vtedy moja večnosť nemala zmysel. Niekedy mi pripomínali, že si spadla z neba a na chrbte si mala krídla. Biele krídla, pomocou ktorých si sa ladne vznášala nado mnou. A jedného dňa? Aj ja som mal krídla. Už som mohol lietať s tebou. Lietať celým svetom. Sprevádzať ťa na každom kroku. Dohliadať na teba. Viem nie si už taká krehká ako kedysi. Ale pochop ma. Vždy Ťa budem ochraňovať nech si akokoľvek odolná a kedykoľvek. 

A preto jedným slovom DALA SI MI KRÍDLA. Ešte raz ti za toto ďakujem.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek SongFic Dala si mi krídla:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!